“Miješano meso i salata od hobotnice”
Komentar o hotelu Konoba Dubrava

Konoba Dubrava
Rangiran na 13. mestu od 408 Restorani u Dubrovniku
Kuhinje: mediteranska, Morska hrana, hrvatska, jela sa roštilja
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 28. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Miješano meso i salata od hobotnice - oboje jako fino zajedno sa dobrim bijelim vinom. Super kombinacija za preporuku.

Hvala korisniku anacH5273XR

Komentar je napisan: 23. februar 2020.

Odlična kuhinja, odličan i vrlo prijatan ambijent, odlična i nenametljiva usluga, ukratko odlična ekipa... Šta još reći, a ne preterati... Veliki pozdrav! Vidimo se ponovo!

Hvala korisniku belosvetskiputnik
Komentar je napisan: 27. jul 2019.

Usluga u restoranu je najbolja i konobar Mili Dundjer je veoma ljubazan, profesionalan konobar, vodi racuna o svim detaljima. Veoma ugodan boravak u restoranu Konoba Dubrava, svima bih preporucila i ponovo bih dosla na rucak sa prijateljima i porodicom.Sve pohvale od srca

Hvala korisniku lukovicjelena16
564brigitap, Manager objekta Konoba Dubrava, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. jul 2019.

Draga Jelena, hvala Vam na Vasem dolasku u Konobu Dubravu. Drago nam je da ste uzivali. Mi smo jako sretni kada nam dolaze obitelji, s obzirom da smo vrlo tradicionalan restoran. Mili je nas mili kolega kojega svi jako volimo i drago nam je da Vam je “sjeo!” onda se vidimo uskoro... ostanite zdravi&veseli!

Komentar je napisan: 20. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Velika pohvala cijeloj konobi od sefice do osoblja i jako vrijednih kuhara od majstora rostilja, do majstora peki.. Profesijonalizam je na najvisoj granici, sve pohvale od srca.. Pozdrav od Slavonaca..

Hvala korisniku E9865HAkristinap
564brigitap, Manager objekta Konoba Dubrava, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jun 2019.

Dragi nasi Slavonci, bila nam je cast ugostiti Vas u Konobi Dubravi. Haval Vam za sve Vase pohvale! Zelimo Vam od ❤️ sve najljepse u Vasim zivotima, pa se vidimo skoro...

Komentar je napisan: 5. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana je odlična, a ambijent vrlo ugodan!
Osoblje je vrlo ljubazno i profesionalno!
Sve pohvale, svakome preporuka

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku 385ivanj

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Dubrava gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Konoba Dubrava – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!