“Neljubazno osoblje”

Taverna Marijin Dvorac
Rangiran na 191. mestu od 408 Restorani u Dubrovniku
Kuhinje: međunarodna
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Kako nam je u junu mjesecu bilo dobro iskustvo sa restoranom,odlucili smo se ponovno da dodjemo na objed,nas troje.
Htjeli smo uzeti jedini stol u hladu,koji je bio sa dvije stolice,te smo zamolili konobaricu mozemo li uzeti jos jednu stolicu. Rekla je da moze,ali se predomislila i rekla da uzmemo stol za 4 osobe ( svi su bili na suncu),a i nije bila guzva,te zbog toga nismo ni sjeli.
Znaci,cim ima vise gostiju,mi nismo interesantni i svejedno im je da li cemo tu sjesti i rucati i odredjuju nam gdje mozemo sjesti.
Konobarica je nastavila cistiti stolove kao da ne postojimo.

Hvala korisniku dzmirela
grandhotelpark, Other objekta Taverna Marijin Dvorac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. avgust 2020.

Poštovana Mirela
jako nam je žao zbog nesporazuma koji se dogodio između vas i naše konobarice. Mislimo da se uistinu radi o nespretnoj okolnosti. Koliko vidimo niste zbog cijele situacije ni koristili usluge naše Taverne i uistinu nam je jako žao zbog toga. Ovim putem vam se ispričavamo još jednom i ako ikako možemo kompenzirati ovaj, za obje strane, nemili nesporazum ,molimo vam da nam se javite i radi ćemo to učiniti.
Zahvaljuemo na razumijevanju . Lijepi pozdrav
Uprava GH Park Dubrovnik

Komentar je napisan: 27. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Smjesten u sklopu parka za djecu,ispod hotela Park,mirno i ugodno,odlicno za porodice s djecom.
Jelovnik nije obiman,sto je odlicno,a hrana je ukusna i dobro pripremljena...ramstek odlican,cevapcici i pizza...
Cijene su umjerene i prihvatljive.
Osoblje usluzno i vrlo ljubazno.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku dzmirela
grandhotelpark, Marketing objekta Taverna Marijin Dvorac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. jul 2020.

Poštovni
Zahvaljujemo vam se na posjeti.
Nadalje, iznimno zahvaljujemo što ste odvojili vrijeme i ostavili lijepe komentare.
Nadamo se vašoj skorijoj posjeti.
Lijepi pozdrav
Lucijana

Komentar je napisan: 5. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Osoblje ljubazno i divno
Hrana ukusna
Jedini i najveći minus voditeljica koja se ponaša arogantno i goste gleda s visoka, steta za ovako lijep objekt da ima tako neprofesinalnu voditeljicu koja svojom bahatoscu i odbojnim govorom ucini vasu posjetu prvom i posljednjom

Hvala korisniku Muki A
Komentar je napisan: 5. jul 2019.

Komentar je napisan: 5. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Taverna Marijin Dvorac gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Taverna Marijin Dvorac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!