“Great”

Portun
Rangiran na 7. mestu od 408 Restorani u Dubrovniku
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Restoran u samom srcu stare gradske jezgre Dubrovnika te ga je samim time jako lako pronaći. Hrana je jako ukusna a osoblje iznimno ljubazno. Preporučujem! ❤

Hvala korisniku 917viktoriap
tychoma, Public Relations Manager objekta Portun, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. avgust 2020.

Hvala velika Viktoria na ovim ljubaznim riječima! Izuzetno nam je drago da ste uživali u našoj hrani i domaćoj atmosferi!

Komentar je napisan: 30. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Savršena hrana i osoblje!! Za svaku preporuku. Tjedan dana smo jeli u njemu svaki dan. Jednostavno savršeno i odlično. Intimno i romantično. Hvala Vam svima od Karle i Luke!

Hvala korisniku Luka M

Hvala velika na povjerenju! Bilo nam je zadovoljstvo biti vam domaćinima i izuzetno smo ponosni na dobre uspomene koje nosite dalje! Do novog susreta!

Komentar je napisan: 21. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana, atmosfera i pristupačne cijene. Jako susretljiv menadžer. Obavezno probati lava kolač!

Hvala korisniku Davor S
tychoma, Public Relations Manager objekta Portun, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Hvala Davore, na posjeti i lijepim riječima! Zadovoljstvo naših gostiju nam je najveća pohvala!

Komentar je napisan: 18. jun 2020.

Savrseni ambient, frisko jelo, sve iz hrvatskog mora, mogu svima preporuciti. Vlasnik Aki super ugostitelj.

Hvala korisniku antoniovH3521GJ

Hvala Antonio. Uvijek je zadovoljstvo čuti ovakve pohvale. Mi obećajemo da ćemo se i dalje truditi zadovoljiti ukuse naših gostiju!

Komentar je napisan: 18. jun 2020.

Ovaj restaurant mogu samo svima preporučiti, ljubazan vlasnik ime mu je Aki, predobro jelo, ugodan ambijent i friska riba i jelo. Sve super, nemože bolje

Hvala korisniku I3619OBkristinap

Hvala velika Kristina! Trudimo se i želja nam je da se naši gosti uvijek tako osjećaju!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Portun gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Portun – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!