“Sushi”

Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Sushi
Za predjelo smo jeli finger Food platter, za glavno jelo (na slici) Maki platter sa Dynamite roll i Teriyaki chicken roll.
Uz Sauvignon Buhač odlična kombinacija.

Hvala korisniku anacH5273XR

Komentar je napisan: 17. jul 2019.

Oduševljeni hranom, prekrasna usluga, osoblje uslužno i od pomoći pri izboru! Sushi fantastičan!
Sve pohvale!! Čim prije se vraćamo po još ✌

Hvala korisniku Vedrana M
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Prvi put sam došao u restoran prvi put jedem ovaku vrstu hrane. Hrana mi se jako svidjela a osoblje je jako ljubazno i prostor je jako ljepo uređen.

Hvala korisniku Paulo M
Komentar je napisan: 2. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana i posluga,svaki put kad smo ovdje vecerali bila nam je vrhunska hrana!!!Posluga je ljubazna i profesionalna!!!!Hvala

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku ivankica
Komentar je napisan: 1. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Shizuku Japanese cuisine gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Shizuku Japanese cuisine – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!