“Odličan kebab”

Rangiran na 1. mestu od 5 Kratki obroci u Dubrovniku
Kuhinje: Pica
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Opcije za ručavanje: otvoreno noću
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Mjesto koje ne smijete propustiti. Nezaboravan doživljaj. Posebna pohvala i zahvala osoblju na prigodnim poklonima i popustima.

Hvala korisniku marijop190
tuttob2018, Marketing objekta TuttoBene Fast Food - Old City, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. avgust 2020.

Dragi Marijo,

trudimo se imati zadovoljne goste i baš je lijepo čuti ovakve pohvale. Hvala na tome. Radujemo se novom susretu.

Svako dobro
Tutto Bene Marketing Team

Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Svratila s prijateljicama na pizza cut i prezadovoljne sa margaritom pizzom.. hvala ljubaznom osoblju na profesionalnosti i naravno na popustu. Definitivno cu svratiti opet

Hvala korisniku zorical749

Draga Zorica,

hvala na lijepom osvrtu. Drago nam je da ste uživali u našoj pizzi. Dođite nam opet.

Tutto Bene Marketing Team

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Odlicna ponuda, predobar burger booster menu, za samo 99kn i burger i pomfrit i pepsi gratis. Jednostavno fantasticno spremljen burger, pohvale kuhare kao i ostatku osoblja na profesionalnosti i ugodnoj atmosferi

Hvala korisniku Roving424173
tuttob2018, Owner objekta TuttoBene Fast Food - Old City, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. jul 2020.

Dragi Srećko,

hvala na Vašem osvrtu. Drago nam je da Vam se svidio naš Burger Booster menu i atmosfera u kojoj se trudimo da našim gostima ponudimo najbolji doživljaj i uslugu.

Tutto Bene Marketing Team

Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Poslovni obilazak zavrsio u ugodnom mjestu s ugodnom ekipom.
Preporuka za pizzu i kebab ima osnovu.
Preporucam ako ste u guzvi a zelite nesto brzinski i ukusno, izbora ne manjka.
Sigurno ce mo svratiti ponovno

Hvala korisniku ivanasF6066AQ
tuttob2018, Owner objekta TuttoBene Fast Food - Old City, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jul 2020.

Draga Ivana,

drago nam je što ste poslušali preporuku i došli kod nas. A još više, što ste sa cijelom ekipom bili tzadovoljni našom ponudom. Dođite nam opet i hvala na lijepom osvrtu.

Tutto Bene Marketing Team

Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Top akcijaHvala na super ponudi i odlicnom kebabu kao i usluzi.
Ekipa prezadovoljna,odlicna usluga kao i atmosfera
Preporucam da probaju najbolji kebab u gradu

Hvala korisniku lovres408

Dragi Lovre,

hvala na lijepim riječima i osvrtu. Drago nam je da je ekipa uživala u našem kebabu. Dođite nam opet.

TuttoBene

Putnici koji su gledali informacije o mestu TuttoBene Fast Food - Old City gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

TuttoBene Fast Food - Old City – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!