“Riblja plata za dvoje”
Komentar o hotelu Konoba Bonaca

Konoba Bonaca
Rangiran na 9. mestu od 408 Restorani u Dubrovniku
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 27. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Riblja plata za dvoje nas je oduševila. Uz platu servirano poveće sa Zara zajedno sa domaćim pogacicama i najboljim domaćim maslinovim uljem koje smo probali!Također, pili smo fenomenalno domaće bijelo vino i pojeli savršeni desert, pitu od jabuka sa sladoledom od vanilije!

Hvala korisniku anacH5273XR

Komentar je napisan: 2. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran je odličan, hrana vrhunska. Imaju veliki izbor jela. Definitivno preporučam i dolazim opet.

1  Hvala korisniku antebaricevic
Komentar je napisan: 15. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Predivna vecera sa obitelji u konobi koja nas je odusevila hranom,jednom rijecju Neopisivo. Veliko hvala osoblju na super usluzi i sad znam da nemoram lutati i traziti gdje nesto dobro pojesti lako cemo pronaci opet Bonacu .

1  Hvala korisniku cizo2015
Komentar je napisan: 30. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Sestra i ja smo za predjelo podijelili porciju przenih ribica, bile su odlicne a porcija je bila velika dovoljna za dvoje ljudi, cak nam je i ostalo. Za glavno jelo smo jeli bijeli rizot sa kozicama i skampe na buzaru, malo je rec da je bilo fantasticno! Jos smo dobili i domaci kruh uz to. sve skupa je bilo odlicno, hrana i usluga vrhunska!

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku mxp2603
Komentar je napisan: 24. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Bonaca je perfektna! Osoblje na razini, hrana sočna i brzo gotova, ugođaj intiman.
Moju preporuku imaju!

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku Mateja S

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Bonaca gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Konoba Bonaca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!