“Ne propustiti desert!”

Restaurant Madonna
Rangiran na 33. mestu od 408 Restorani u Dubrovniku
Kuhinje: hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Otišao sam na ručak s bratom i u moru restorana smo odabrali ovaj. Svakako otići na kat (krov), znatno je ugodnije. Jeo sam steak u umaku dok je brat jeo lignje. Steak je pečen kako je zatraženo te je bio mekan, dok su lignje bile savršeno mekane, što je rijetkost za naći. Vidi se da kuhari znaju svoj posao.
Vrhunac svega su bile palačinke sa sladoledom u umaku od višanja Top!

Hvala korisniku Boris S

Komentar je napisan: 17. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlichno restoran usluzlivi momci koi rabotat sekogash veseli i nasmeani i shto e najbitno perfektna hrana i odlichno sercirano

Hvala korisniku vlatkob993
Komentar je napisan: 14. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlichen restoran,super ceni,PERFEKTNA HRANA preporachuvam sekoj koj kje bide vo Dubrovnik da go poseti

Hvala korisniku vlatkob993
Komentar je napisan: 13. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi na odličnoj lokaciji, ambijent ugodan hrana i posluga najbolja u gradu!!! Posebne pohvale konobaru Ivanu koji je ucinio nasu vecer posebniom.

1  Hvala korisniku T5969QMivanm
Komentar je napisan: 10. maj 2019.

Vrlo prijatno mesto,hrana je zaista fantasticna!Usluga je na nivou,(momci koji rade svojski se trude da ugode maksimalno)!Cista 10-ka!!!

Hvala korisniku Teodora13

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Madonna gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Restaurant Madonna – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!