Komentar je napisan: 4. jun 2020.

Prijateljica i ja usle smo u hotel da vidimo o cemu to svi pricaju, i ugodno se iznenadile. Hotel je posve nanovo uređen i odiše svježinom i luksuznim štihom. Djevojka na ulazu provela nas je do bara te ponudila kavom i baklavom na baru. Baklava je bila izvrsna, ukusna i sočna. Nije bilo puno gostiju u hotelu ali zaposlenici hotela su bili u potpunoj postavi, i uniformama sto je djelovalo jako profesionalno. Sve u svemu jako sam ugodno iznenađena i svakako cu ponovno doci. Bravo za Rixos i za menadžment hotela.

Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku antonijag2018
UgurYeni1, Manager objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. jun 2020.

Postovana,

Jako smo sretni da ste i vi odusevljeni novim izgledom naseg hotela. Iznimna nam je cast sto smo vas mogli ugostiti u nasem novouredenom Rixos Premium hotelu. Zahvaljujemo se na vasem komentaru te se nadamo da cete nam doci ponovno.

Lijep pozdrav,

Komentar je napisan: 4. jun 2020.

Oduševljena sam novim uređenjem interijera, pogotovo jer je u mojoj omiljenoj boji. Ambijent je opuštajući, baš kao što i treba biti za kavu s prijateljicama. Osoblje je veoma uredno, lijepo sređeno i nadasve srdačno, ne samo prema stranim već i domaćim gostima. Definitivno ću posjetiti i restoran Turquoise.

Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Madea555

Postovana,

Hvala Vam na vasem komentaru. Sretni smo da ste prepoznali profesionalnost nasih zaposlenika, te nam je drago da ste vi, bas kao i vase prijateljice uzivali u boravku u nasem hotelu. Biti ce nam cast ugostiti vas ponovno u nasem novootvorenom restoranu.

Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: 4. jun 2020.

Dugo nam je bila zelja da posjetimo Dubrovnik. Prijatelji kod kojih smo boravili odveli su nas u Hotel Rixos koji je kako su nam rekli nedavno preureden. Bili smo odustevljeni svime sto smo vidjeli, a pogotovo uslogom. Naime ljubazno osoblje hotel nas je provelo kroz hotel te njihov spa centar te smo na kraju bili pocaceni baklavom i kavom na samoj terasi hotela. Moram priznati da smo i ja i zena uzivali u ljepoti naovopreuredenog hotela , te da je je izgled hotela na visokom nivou. Posebno mi se svidjela sportska soba s barom the restoran na tersai. Hotel odise luksozom, od uniformi do samog dizajna i boja stvarno besprijekorno izgleda. Svakako ce moj iduci posjet Dubrovniku podrazumijevati i nocenje u hotelu Rixos Premium Dubrovnik. Poseban detalj koji sam primjetio i koji je bio presudan za objavu ovog komentara je grb Dubrovacke republike na uniformi portira. Svaka cast!

Hvala korisniku 759josipp
UgurYeni1, Owner objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. jun 2020.

Postovani,

Hvala Vam na vremenu koje ste izdvojili za objavu ovom komentara. Vase misljenje nam je iznimno vazno, kao i misljene svih nasih gostiju. Sretni smo da vam se svida novo uredenje naseg hotela te uniforme odnosno usluga nasih zaposlenika. Truditi cemo se i u buduce omoguciti svim nasim gostima da uzivaju u visokoj kvaliteti usluge koju pruzamo. Nadamo se da cete nas ponovno posjetiti, a nama ce biti cast ugostiti vas.

Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: pre 5 dana sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembar 2020.
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 dana

Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Datum boravka: septembar 2020.
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 6 dana