Komentar je napisan: 26. septembar 2020.

Ljubazno osoblje i usluga. Djelatnici na recepciji ljubazni i nasmijani. Vrhunska dobrodošlica. Čista soba sa prekrasnim pogledom. Predobar doručak sa ogromnim izborom. Odličan spa, bazen, teretana. Hotel sa puno sadržaja. Prekrasan i ogroman lobby. Velika prednost je blizina stare jezgre do 15min pješke.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku xkofix
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. septembar 2020.

Postovani xkofix,

Hvala Vam na Vasoj povratnoj informaciji! Iznimno nam je drago da ste imali ugodan boravak u nasem hotelu i zelimo Vam se zahvaliti na svim komplimentima usmjerenim prema usluzi, zaposlenicima kao i prema samom hotelu. Bila nam je cast imati Vas kao gosta i nadamo se Vasem skorom povratku u buducnosti.

Lijep pozdrav,

Komentar je napisan: 14. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve od prijave do odjave bilo izvrsno. Usluga na vrhunskom nivou. Docek s pjenuscem , gdje smo dobili sve potrebne informacije od vrlo ljubaznog osoblja, moderne , ciste sobe, vrhunski izbor hrane i servis na dorucku, plaza s bazenom izvrsna. Postuju se mjere zastite i socijalne distance. Umi teppanyaki restoran pruzio nam je nezaboravo iskustvo
Hvala Rixos Team

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku 40nerminam
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. septembar 2020.

Draga 40nerminam,

Hvala na predivnom komentaru i pohvalama. Jako nam je drago da ste uzivali u boravku u nasem hotelu te da ste bili zadovoljni kako uslugom, tako i sobom te hranom. Bilo bi nam drago ugostiti Vas ponovno i pruziti Vam jos jedan nezaboravan boravak.

Komentar je napisan: 18. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Uživali smo na vašoj plaži i u izvrsnoj usluzi.zelimo pohvaliti Guest relation management Maris i njen tim. Kava je izvrsna i lokacija najljepša.
Vidimo se ponovno.
Preporučiti ćemo svim prijateljima.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku 580alenh
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. avgust 2020.

Postovani 580alenh,

Hvala Vam sto ste podjelili Vase misljenje sa nama i sa drugim korisnicima Tripadvisora. Jako nam je drago da ste uzivali u Vasem boravku te da Vas se svidjela usluga koju pruzamo nasim gostima. Jako nam je drago da ste prepoznali kvalitete nasem osoblja te bi nam bila cast ugostiti Vas ponovno.

Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Predivan hotel, lokacija fantastičan, blizu Starog grada. Osoblje hotela isuviše nego uslužno, higijena u hotelu takođe odlična. Hrana je raznovrsna i jako ukusna.
Čista desetka. Dolazimo ponovo.

Aleksandra Metlić, BiH.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku 259aleksandram
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. avgust 2020.

Draga 259aleksandram,

Hvala Vam sto ste bili nasi gosti i hvala Vam na Vasem komentaru. Vase misljenje nam je iznimno vazno i sretni smo da ste bili zadovoljni uslugom tijekom Vaseg boravka u Rixos Premium Dubrovnik hotelu. Ukoliko nas odlucite ponovno posjetiti bila bi nam iznimna cast ugostiti Vas i pruziti Vam jos jedan nezaboravan boravak.
Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: 4. jun 2020.

Prijateljica i ja usle smo u hotel da vidimo o cemu to svi pricaju, i ugodno se iznenadile. Hotel je posve nanovo uređen i odiše svježinom i luksuznim štihom. Djevojka na ulazu provela nas je do bara te ponudila kavom i baklavom na baru. Baklava je bila izvrsna, ukusna i sočna. Nije bilo puno gostiju u hotelu ali zaposlenici hotela su bili u potpunoj postavi, i uniformama sto je djelovalo jako profesionalno. Sve u svemu jako sam ugodno iznenađena i svakako cu ponovno doci. Bravo za Rixos i za menadžment hotela.

Datum boravka: jun 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku antonijag2018
UgurYeni1, Manager objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. jun 2020.

Postovana,

Jako smo sretni da ste i vi odusevljeni novim izgledom naseg hotela. Iznimna nam je cast sto smo vas mogli ugostiti u nasem novouredenom Rixos Premium hotelu. Zahvaljujemo se na vasem komentaru te se nadamo da cete nam doci ponovno.

Lijep pozdrav,