Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Putovanje je bilo - kratki bijeg od svakodnevnice, stalnih vijesti i brojevima novooboljelih....I zaista dolaskom u hotel, isključili smo se iz vanjskog svijeta. Sve je bilo na zavidnom nivou, od dolaska u hotel uz piće dobrodošlice, smještaja u sobe sa jedinstvenim pogledom, večere i doručka sa izvanrednim delicijama. Osoblje hotela ljubazno, organizirano, susretljivo. Rijetko se u današnje vrijeme mogu vidjeti zadovoljni i nasmijani djelatnici , a ovdje su bez iznimke svi takvi. U hotelu se još uvijek uređuju pojedini segmenti, ali sve je tako diskretno da ne narušava ugodan boravak. Svi prostori su izvrsni, posebno me oduševilo puno zelenila i ambijentalno ueđenje, gdje se vodilo računa o svakom detalju. Do grada cca nekih petnaestak minuta lagane šetnje gdje se prepustite čaroliji dubrovačkih zidina i neodoljivom Stradunu. Tople preporuke svima , mi ćemo ponovo doći...

Datum boravka: novembar 2020.
Hvala korisniku traveler01101967
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. novembar 2020.

Poštovani traveler01101967,

Zahvaljujemo se na Vašem ljubaznom komentaru! Hvala Vam na svim komplimentima koje ste podijelili s nama i sa našim budućim gostima - uistinu cijenimo Vaše riječi. Drago nam je znati da ste proveli ugodan boravak u našem Hotelu i da ste zadovoljni uslugom, ambijentom kao i našim zaposlenicima. Vaš komentar će služiti kao daljna motivacija svima nama i kao potvrda da se naše zalaganje i trud isplatio.
Nadamo se da ćemo imati još jednu priliku ugostiti Vas u budućnosti. Hvala Vam na svemu!

Najljepši pozdravi od Rixos Premium Dubrovnik tima,

Komentar je napisan: 26. septembar 2020.

Ljubazno osoblje i usluga. Djelatnici na recepciji ljubazni i nasmijani. Vrhunska dobrodošlica. Čista soba sa prekrasnim pogledom. Predobar doručak sa ogromnim izborom. Odličan spa, bazen, teretana. Hotel sa puno sadržaja. Prekrasan i ogroman lobby. Velika prednost je blizina stare jezgre do 15min pješke.

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku xkofix
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. septembar 2020.

Postovani xkofix,

Hvala Vam na Vasoj povratnoj informaciji! Iznimno nam je drago da ste imali ugodan boravak u nasem hotelu i zelimo Vam se zahvaliti na svim komplimentima usmjerenim prema usluzi, zaposlenicima kao i prema samom hotelu. Bila nam je cast imati Vas kao gosta i nadamo se Vasem skorom povratku u buducnosti.

Lijep pozdrav,

Komentar je napisan: 14. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve od prijave do odjave bilo izvrsno. Usluga na vrhunskom nivou. Docek s pjenuscem , gdje smo dobili sve potrebne informacije od vrlo ljubaznog osoblja, moderne , ciste sobe, vrhunski izbor hrane i servis na dorucku, plaza s bazenom izvrsna. Postuju se mjere zastite i socijalne distance. Umi teppanyaki restoran pruzio nam je nezaboravo iskustvo
Hvala Rixos Team

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku 40nerminam
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. septembar 2020.

Draga 40nerminam,

Hvala na predivnom komentaru i pohvalama. Jako nam je drago da ste uzivali u boravku u nasem hotelu te da ste bili zadovoljni kako uslugom, tako i sobom te hranom. Bilo bi nam drago ugostiti Vas ponovno i pruziti Vam jos jedan nezaboravan boravak.

Komentar je napisan: 18. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Uživali smo na vašoj plaži i u izvrsnoj usluzi.zelimo pohvaliti Guest relation management Maris i njen tim. Kava je izvrsna i lokacija najljepša.
Vidimo se ponovno.
Preporučiti ćemo svim prijateljima.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku 580alenh
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. avgust 2020.

Postovani 580alenh,

Hvala Vam sto ste podjelili Vase misljenje sa nama i sa drugim korisnicima Tripadvisora. Jako nam je drago da ste uzivali u Vasem boravku te da Vas se svidjela usluga koju pruzamo nasim gostima. Jako nam je drago da ste prepoznali kvalitete nasem osoblja te bi nam bila cast ugostiti Vas ponovno.

Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Predivan hotel, lokacija fantastičan, blizu Starog grada. Osoblje hotela isuviše nego uslužno, higijena u hotelu takođe odlična. Hrana je raznovrsna i jako ukusna.
Čista desetka. Dolazimo ponovo.

Aleksandra Metlić, BiH.

Datum boravka: avgust 2020.
Hvala korisniku 259aleksandram
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. avgust 2020.

Draga 259aleksandram,

Hvala Vam sto ste bili nasi gosti i hvala Vam na Vasem komentaru. Vase misljenje nam je iznimno vazno i sretni smo da ste bili zadovoljni uslugom tijekom Vaseg boravka u Rixos Premium Dubrovnik hotelu. Ukoliko nas odlucite ponovno posjetiti bila bi nam iznimna cast ugostiti Vas i pruziti Vam jos jedan nezaboravan boravak.