4 osobe pregledaju ovaj hotel
Expedia.com
265 US$
View deal
Besplatno otkazivanje do 01.05.21.
Hotels.com
265 US$
View deal
Besplatno otkazivanje do 01.05.21.
StayForLong
296 US$
239 US$
UŠTEDITE 57 US$
Booking.com252 US$
eDreams252 US$
Trip.com296 US$
Prikaži svih 18 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 15. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Prekrasni domaćini i uistinu preugodan boravak. Posebne pohvale Maris i Siniši iako su i svi ostali bili izuzetno prijatni. Sve na visokom nivou. Uistinu prezadovoljni. Sve u superlativima i svaka preporuka. Vidimo se opet.

Datum boravka: februar 2021.
Hvala korisniku Irenapsenicnik
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. februar 2021.

Poštovana Irenapsenicnik,
Zahvaljujemo se na Vašem pozitivnom komentaru. Jako nam je drago znati da ste proveli ugodan boravak u našem hotelu i hvala vam na svim ljubaznim komplimentima i pohvalama na uslugu i zaposlenike.
Bilo bi nam zadovoljstvo imati priliku ponovno Vas ugostiti u Rixos Premium Dubrovnik hotelu.
Do idućeg susreta,
Lijep pozdrav,

Komentar je napisan: 14. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Osoblje je jako ljubazno i profesionalno. Ugodan docek uz casu sampanjca na recepciji. Superior king soba s balkonom ugodna, cista i uredna s predivnim pogledom na morsku uvalu i Srđ. Hrana ukusna, dorucak zaista bogat. Wellness i spa bogat sadrzajem. 5 zvjezdica definitivno opravdane. Hotel za svaku preporuku!

Datum boravka: februar 2021.
Hvala korisniku tomislavg951

Postovani gosposine Tomislavg951,

Zahvaljujemo se sto ste boravili u nasem Rixos Premium Dubrovnik hotelu. Sretni smo da ste uzivali u Vasem boravku i da smo ispunili sva Vasa ocekivanja. Bila bi nam iznimna cast ugostiti Vas ponovno i omoguciti Vam jos jednom nezaboravan boravak.
Srdacan pozdrav,
Guest relations manager
Maris Knego

Komentar je napisan: 26. januar 2021.

Izvrstan hotel sa predivnim pogledom, ukusnom hranom, izrazito ljubaznim i profesionalnim osobljem. Puno sam putovao, ali nisam nikad bio u boljem wellnessu.
Doručak je za svaku pohvalu. Hotel je prostran i luksuzan. Blizina stare gradske jezgre.
Za svaku preporuku

Datum boravka: januar 2021.
Hvala korisniku vlahob2021
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. januar 2021.

Postovani Vlaho,

Puno Vam hvala na Vasim komentarima. Vase nam je misljenje iznimno vazno i sretni smo da smo ispunili sva Vasa ocekivanja. Bila bi nam iznimna cast ugostiti Vas ponovno i pruziti Vam jos jednom nezaboravan boravak.

Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: 20. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Proveli smo predivan vikend.Gda Olga na recepciji je izrazito profesionalna a srdacna,usluzna i topla ! Sav personal od konobara do dama u spa su predivni i zahvalni smo im prelijepom ugodaju !
Vidimo se opet uskoro !

Datum boravka: januar 2021.
Hvala korisniku cvitab
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. januar 2021.

Poštovana Cvita,
Zahvaljujemo se na Vašem komentaru. Hvala Vam za sve ljubazne komplimente upućene usluzi i ljubaznošću našeg osoblja. Bilo nam je zadovoljstvo imati priliku ugostiti Vas i nadamo se Vašem skorom povratku.
Srdačno,

Komentar je napisan: 15. decembar 2020.

Osim što hotel blista od vrha do dna, moramo pohvaliti i osoblje! I to od sobarica, recepcije pa sve od konobara i konobarica. Gosp. Vlaho, koji koordinira uslugu restorana, čini sve da se gost osjeća kao u svojoj kući. Hrana u restoranu vrhunska!!! I doručak i večera - kraljevska! HVALA VAM!! Vraćamo se ❤️

Datum boravka: decembar 2020.
Hvala korisniku 251minai
Ugur Yeni, Other objekta Rixos Premium Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. decembar 2020.

Poštovana Mina,
Zahvaljujemo se na Vašoj rencenziji! Bilo nam je zadovoljstvo imati priliku ugostiti Vas i jako nam je drago znati da ste proveli ugodan boravak u našem hotelu. Hvala Vam na svim komplimentima upućenim usluzi kao i zaposlenicima, i nadamo se Vašem skorom povratku.
Lijep pozdrav,