“Dosta loše ”

Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Predjelo je bilo odlično, ali glavno jelo - rizoto je bio potpuno neslan. Rekle smo dobronamjerno konobaru koji nas potpuno ignorirao. Nije nam bila namjera dobiti jelo besplatno vec upozoriti da nesto s tim jelom nije u redu.
Lokacija restorana je takodjer losa, uz cestu i nema terase.

1  Hvala korisniku teaa874

Komentar je napisan: 27. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Dosli smo na preporuku nase kume i nakon sto smo pogledali recenzije drugih posjetitelja... nadmasili su visestruko nasa ocekivanja. Od iznimno ljubaznog, informativnog i nasmijesenog osoblja... preko odlicnog interijera... i ne manje vazno... do izvanredne hrane. Tocno se vidi da je spremljena sa ljubavlju i velikim znanjem te poznavanjem ukusa. Najtoplije preporucamo

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku matekvz
Komentar je napisan: 9. novembar 2019.

Izuzetno smo zadovoljne kvalitetom, kreativnoscu i izboro jela, fantastican bezglutenski dezert, odlicna vinska karta. Urbani ugodjaj. Ugodni i kulturni gosti. Savrsena usluga ljubaznih konobara. Topla preporuka, doci cemo opet

Hvala korisniku BokiBe
Komentar je napisan: 13. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican izbor,freško,moderna gastronomija uskladjena sa daškom starijeh ričeta.
Osiguran parking je svakako velika prednost.
Usluzni i gostoljubivi.
Izvrno maslinovo uje koje se koristi znak je kvalitete.Topla preporuka svima koji zele nesto posebno.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku katijap
Komentar je napisan: 20. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Moja prijateljica koja zivi u Lapadu nas je iznenadila jako ukusnim i kvalitetnim restoranom koji nam je pružio profesionalnu i ljubazni uslugu kao i kvalitetan meni
Moram ih pohvaliti, jer za razliku drugih kojima su bitni samo turisti ovi ljudi se stvarno trude.
Od srca preporučujem

Datum posete: maj 2017.
1  Hvala korisniku Ajla B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pantarul gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Pantarul – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!