“Jupiter pizzeria jedna jedina”
Komentar o hotelu Jupiter

Jupiter
Rangiran na 21. mestu od 201 Restorani u Puli
Kuhinje: Pica
Pogodno za: velike grupe, porodice sa decom
Opcije za ručavanje: doručak, večera, otvoreno noću, ručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije, hrana za poneti
Komentar je napisan: 4. januar 2017.

Odlična pizza i ostala hrana u samom centru grada kod Arene i blizu kaštela. probati punjenu pljeskavicu sa sirom.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Aristea A

Komentar je napisan: 13. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Pizze svakako morate probati, ali ostala hrana kao primjerice tjestenina sa skampima, ni slučajno!!
Imali smo dojam da je sve samo podgrijano i posluzeno na stol - loše iskustvo!

Ambijent ok, osoblje korektno!

Datum posete: februar 2016.
Hvala korisniku deana b
Komentar je napisan: 24. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Ja i jos dvije frendice otisle smo tu vecer u Jupiter i narucile piće i 3 palacinke,vidile smo da je guzva pa smo imale obzira i nismo se žalili al nakon 40 min morale smo se same dignut i otic na sank uzet si piće. Nakon sat i pol vremena stize konobar sa 3 palacinke i mi iz zezancije kazemo ajde napokon nakon sat i pol^^ i konobar stane i bahato kaze oces da se okrenem pa da cekate jos 2 sata? Nakon palacinki zamolile smo racun kojeg jos 40 min nije bilo pa smo opet otisle na sank i platile. Inace znam tu pizzeriju po dobrom glasu al ovo je bilo jedno jako neugodno iskustvo.

Datum posete: jul 2016.
1  Hvala korisniku karlalemic
Komentar je napisan: 14. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Culi smo za jupiter od prijatelja te smo su uputili do njega. Jedina ja pizzeria u uzem centru Pule. Cijene su u redu, a hrana je odlicna. Osoblje je vrlo ljubazno i profesionalno. Nakon pizze uzeli smo i palacinke za 18 kn koje su ogromne.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Purger13
Komentar je napisan: 6. jul 2016.

Pica je zbilja (uz Tivoli) najbolja u Puli. Ambijent je malo neuredan, na tomu bi se dalo poraditi...

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku danijela_adler

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jupiter gledali su i

Jupiter – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!