“Roštilj za bogove!!!!”
Komentar o hotelu Jupiter

Jupiter
Rangiran na 21. mestu od 201 Restorani u Puli
Kuhinje: Pica
Pogodno za: velike grupe, porodice sa decom
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, večera, ručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije, hrana za poneti

Iako je ova Pizzeria koja je prošli mjeseca proslavila 30 godina postojanja i rada poznata po odličnim pizzama i vlasniku Peri Tadiću nekadašnjem bokserskom šampionu kojeg možete sresti svaki dan u lokalu a ponekad zna i ispeći pizzu za "dobro društvo" morate probati sva jela s roštilja koja su baš onakva kakva su bila kad smo bili mali i mlađi.Meso odlično izbalansirano u omjerima masnoće ,mesa, i kvalitete, pečeno na roštilju ispod kojeg cvrči ugljen daje onu božanstvenu aromu koje se ne zaboravlja ni mirisom ni ukusom. Bravo Pero!!! same pohvale tebi i tvojima u kuhinji i konobarima koju su vrlo ljubazni.Toplo preporučujem ovu gastro destinaciju prilikom posjete Puli. Pljeskavice dali punjene ili sa kajmakom su čisto "ludilo".

Hvala korisniku Cici M

Komentar je napisan: 1. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Velike porcije te na sam okus zaista nemam niti jednu zamjerku, sve pohvale. Biftek sočan i ukusan i tjestenina sa tartufatom odlična. Međutim osoblje nije bilo za svaku pohvalu, možda im je bio loš dan, ali nisu bili najljubazniji, kruh smo naručili odmah uz hranu, a dobili smo ga kad smo već skoro dovršili svoja jela i to bez ikakve isprike, te smo dobili jedno jelo krivo.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku MiaTrt
Komentar je napisan: 13. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Preporučam domaće njoke sa špinatom i tjesteninu sa čilijem.
Prostor je velik, ambijent ugodan, usluga brza i ljubazna. Moguće je platiti kartičnim putem.
Preporučam!

Hvala korisniku Nenacd
Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Osim sasvim korektne hrane i još korektnije cijene, preporučam palačinke sa nutelom. Jedna porcija je dovoljna za 2 ljudi i treba ostaviti mjesta.

Hvala korisniku 548luka_
Komentar je napisan: 5. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Posluga je dobra i brza. Pizza je odlična i super je što možete uzeti pola jedne pizze i pola druge. Palačinke su super.

Hvala korisniku 472nikolas

Putnici koji su gledali informacije o mestu Jupiter gledali su i

Jupiter – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!