“Dobra večera. ”
Komentar o hotelu Valli Delicious Restaurant

Valli Delicious Restaurant
Rangiran na 9. mestu od 199 Restorani u Puli
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Idealna hrana, povrće svježe i domaće jako ukusno, osoblje komunikativno i jako ljubazno. Oduševljen sam vidim se opet. Uživao sam u dobroj večeri sa obitelji.

Hvala korisniku Ljosu

Komentar je napisan: 28. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Svakog puta vecera me u ovom restoranu iznenadi,jela sam fantasticni bognese od hobotnice sa pljukancima,te pila fantasticni rose od Rossija,a prijateljica je jela pasticadu od tune i pila po preporuci malvaziju fakin. Ovaj restoran zasluzuje Michellen preporuku.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku ana j
Komentar je napisan: 3. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Pristojno i educirano osoblje na nivou, ambijent moderan i topal. Hrana izvanredna, nesto skroz drukcije i neobicno sto jos nije viđeno u Puli. Sve pohvale !

Hvala korisniku Robert V
Komentar je napisan: 7. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent ne odgovara,kvalitetu i nacinu usluge veoma dobro organizovanog osoblja.
Odlicno iskustvo sa konobarima,veoma ozbiljan rad kuhinje,sve pohvale.
Veliki pozdrav!!!

Hvala korisniku mrap98
Komentar je napisan: 4. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana, super dizajniran obijekt,veliki izbor vina za svačiji ukus. Pašticada je za 5, odlična preporuka konobara.

1  Hvala korisniku BranimirJ14

Putnici koji su gledali informacije o mestu Valli Delicious Restaurant gledali su i

Valli Delicious Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!