“odlična usluga I predivna bar”
Komentar o hotelu Kavana & Tapas Bar Corso

Kavana & Tapas Bar Corso
Rangiran na 28. mestu od 199 Restorani u Puli
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Prezadovoljan sam uslugom, svi su bili ljubazni, bolje kolače nisam probao nikad. 5 zvjezdica, vidimo, se opet prvom prilikom!

Hvala korisniku MladiVid

Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Dobra usluga i super kava izuzetna profesionalnost osoblja, ugodan ambijent, muzika za sve generacije

Hvala korisniku rudyixx
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Bilo je super, bili smo navečer pet prijatelja i ja, naručili smo i dosta je brzo došlo, osoblje je bilo ugodno i sveopći dojam na je očarao

Hvala korisniku AlcoholicMonster
Komentar je napisan: 26. jun 2019.

Odlicna hrana, dobar ambijent i simpaticna usluga.jeli smo pastu s tartufima i pastu a matricana.Svakako preporuka

Hvala korisniku Igor B
197kavco, Owner objekta Kavana & Tapas Bar Corso, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jun 2019.

Hvala!

Komentar je napisan: 22. jun 2019.

Prekrasan ambijent u damom centru grada.
Fenomenalna hrana i profesionalno osoblje
Definitivno preporucujem svima tko zeli dobro pojesti i popiti
Vracamo se sigurno!

Hvala korisniku Fichonikolich
197kavco, Owner objekta Kavana & Tapas Bar Corso, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jun 2019.

Hvala! :)

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kavana & Tapas Bar Corso gledali su i

Kavana & Tapas Bar Corso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!