“Food”
Komentar o hotelu Kavana & Tapas Bar Corso

Kavana & Tapas Bar Corso
Rangiran na 28. mestu od 199 Restorani u Puli
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Nisam bio u boljem restoranu u zivotu hrana je odlicna osoblje je super prelazem svima koji nisu bili da odu

Hvala korisniku davorr648

Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Bio s prijateljima bilo nam je super
Odlicna klopa odlicna cuga odlicne konobarice gazdi skidam kapu ima da plati pivo

Hvala korisniku maikyk2020
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Prezadovoljan sam uslugom, svi su bili ljubazni, bolje kolače nisam probao nikad. 5 zvjezdica, vidimo, se opet prvom prilikom!

Hvala korisniku MladiVid
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Dobra usluga i super kava izuzetna profesionalnost osoblja, ugodan ambijent, muzika za sve generacije

Hvala korisniku rudyixx
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Bilo je super, bili smo navečer pet prijatelja i ja, naručili smo i dosta je brzo došlo, osoblje je bilo ugodno i sveopći dojam na je očarao

Hvala korisniku AlcoholicMonster

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kavana & Tapas Bar Corso gledali su i

Kavana & Tapas Bar Corso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!