“Savrseno”
Komentar o hotelu Epulon Food & Wine

Epulon Food & Wine
Rangiran na 3. mestu od 195 Restorani u Puli
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Savrseno mjesto u Puli i ako volite sve u tom tonu, od hrane pa do samog osoblja i ambijenta, slobodno dodite u Epulon. Zaista nam je bilo predivno. Hvala.

Hvala korisniku 274ivanas
EljverRaca, Owner objekta Epulon Food & Wine, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. februar 2020.

Pozdrav,
Hvala Vam lijepo na ugodnoj recenciji! Drago nam je da ste zadovoljni s restoranom, uvijek nam je ugodno čudi i dobre i loše komentare kako bi došlo do poboljšanja.
Nadamo se ponovnoj Vašoj posjeti.
Lijep pozdrav i ugodan ostatak dana.
Epulon tim

Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Sve pohvale od ambijenta, kuhinje do samog osoblja. Divno je sve bilo i jako topla atmosfera.
Veliko hvala.

Hvala korisniku irinakE2065BO
Komentar je napisan: 18. novembar 2019.

Fenomenalno mjesto.Odličan restoran sa super hranom i jako ljubaznim osobljem.Ambijent lijep i ugodan.Sve pohvale.Preporučujemo.

Hvala korisniku ZXJo
Komentar je napisan: 6. oktobar 2019.

Najbolji fuži sa tartufima i biftek odličan teran i najljubazniji konobar Mario prihvatljive cijene i ljepi interijer pohvale

1  Hvala korisniku Brankica5665
Komentar je napisan: 4. oktobar 2019.

Bio sam na poslovnom ručku sa poslovnim suradnikom ljubazni konobar Mario potrudio se da se osjećamo nesmetano I u miru smo ručali bilo je izvrsno pohvale

1  Hvala korisniku Denis J

Putnici koji su gledali informacije o mestu Epulon Food & Wine gledali su i

Epulon Food & Wine – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!