“Najbolji restoran i najbolja usluga”
Komentar o hotelu Epulon Food & Wine

Epulon Food & Wine
Rangiran na 3. mestu od 199 Restorani u Puli
Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Izrazito simpatično osoblje restorana i jako ugodan ambijent. Hrana je top! Preukusno i fino. Svakako preporučujem.

Hvala korisniku zeljko1313

Komentar je napisan: 6. jul 2020.

Posijeta sa starim prijateljem je bila za pamcenje. Odlicna vecere, prijatan ambijent i odlicno osoblje. Topla preporuka svima

Hvala korisniku W5373XVantong
EljverRaca, Owner objekta Epulon Food & Wine, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. jul 2020.

Poštovani, hvala Vam lijepo na ugodnim komentarima. Nadamo se Vašoj ponovnoj posjeti.
Lijep pozdrav!

Komentar je napisan: 30. jun 2020.

Stvarno neverovatan restoran,od usluge do hrane i kvalitetnog vina koje sluze. Preporucio bih svakom da poseti i proba neki od specijaliteta mesanih svetskih kuhinja. Ps: Deserti su takodje fantasticni

Hvala korisniku Kosta D
EljverRaca, Owner objekta Epulon Food & Wine, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. jul 2020.

Hvala najljepša na divnoj recenziji!
Drago nam je da ste prepoznali našu kvalitetu i da Vam se svidjelo.
Nadamo se da ćete nas ponovno posjetiti.
Srdačan pozdrav!

Komentar je napisan: 28. jun 2020.

Predivno mjesto,odlicna hrana i ljubazni konobar Miroslav! Preporucujem svima da posjetite ovo mjesto.

Hvala korisniku Reneeangela3
EljverRaca, Owner objekta Epulon Food & Wine, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. jun 2020.

Hvala najljepša! Drago nam je da prepoznajete našu kvalitetu i trud. Nadamo se da ćete nas ponovno posjetiti.
Lijep pozdrav!

Komentar je napisan: 17. jun 2020.

Odlična hrana, odlična usluga i odlična atmosfera. Ako ste u prolazu obavezno s vratite i počastiti se odličnom hranom i vinom

Hvala korisniku 246nikolap
EljverRaca, Owner objekta Epulon Food & Wine, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. jun 2020.

Hvala Vam najljepša! Drago nam je da Vam se svidjelo te Vas očekujemo ponovno uskoro.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Epulon Food & Wine gledali su i

Epulon Food & Wine – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!