“Vrlo impresivno”
Komentar o hotelu Street Food Two

Street Food Two
Rangiran na 1. mestu od 199 Restorani u Puli
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Dovoljno sreće da dobijete stol bez rezervacije. Nalazi se samo nekoliko minuta od glavne ulice, a sve ostalo je izvrsno.

Konobar nam je odmah preuzeo narudžbu, s vrlo dobrim preporukama. Naša hrana je tada došla vrlo brzo - morski plodovi tortelini i govedina burrito - i bila je vrhunska. Zajedno s tri boce ako je bilo vode, to je bilo ispod 20 funti.

Hvala korisniku EvaSvatonova030890
streetfoodtwo, Marketing objekta Street Food Two, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. avgust 2020.

Hvala na osvrtu!

Komentar je napisan: 3. avgust 2020.

Hvala Trip Advisoru sto nam je ukazao na ovo mjesto. Asketska kuhinja sa ljubavlju. Kada vas posluži liječnica koja uživa u restoranskom poslu znte da ste na neobičnom mjestu. Hrana je odlična, jednostavna, ukusna. Ne pamtim da sam skoro naišao na takav omjer cijene i kvalitete. Vrhunski koncept i veselim se ponovnom susretu.

Hvala korisniku Dejan Đ
twohr, Marketing objekta Street Food Two, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. avgust 2020.

Dragi Dejan,

Najljepša hvala na osvrtu i posjeti! Vidimo se uskoro!

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

U centru grada, izuzetno ukusna hrana i vrlo pristupačne cijene. Za brzi i kvalitetan obrok ne postoji bolji izbor u gradu.

Hvala korisniku 548luka_
twohr, Marketing objekta Street Food Two, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. jul 2020.

Hvala Luka!

Komentar je napisan: 13. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Hvala Vam sto postojite. Vrhunska usluga i hrana. Svaki dan nova jela te se veselimo dolaskom kod Vas.Samo tako nastavite i radite nova jela da mozemo uzivati.

Hvala korisniku martinav422
twohr, Marketing objekta Street Food Two, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. jul 2020.

Hvala draga Martina(i cure) na osvrtu i svakom dolasku!

Komentar je napisan: 26. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Bez filtera, bez šminke, bez ukrasa i bez žlice Vegete!
Napokon sam uhvatila priliku da probam klopu u Two i oduševljena sam!
Čak je i pozicija cool, osunčani stolić s kojeg promatraš puležane "s visoka" .
Veliki lajk za Two !

Hvala korisniku 415augustab
twohr, Marketing objekta Street Food Two, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. jun 2020.

Hvala Augusta

Putnici koji su gledali informacije o mestu Street Food Two gledali su i

Street Food Two – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!