“Pula”
Komentar o hotelu Veritas Food & Wine

Veritas Food & Wine
Rangiran na 2. mestu od 199 Restorani u Puli
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Ugodno i ljupko mjesto, atmosfera i hrana odlični. Vlasnik jako ljubazan. Preporuke svima, ima i vege ponuda

1  Hvala korisniku MMatijase

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Hrana odlična, ugođaj odlican, ualuga bez premca. Praktikant Deiwid legenda, njegovo poznavanje pučske povijesti od velike pomoći Debela preporuka

1  Hvala korisniku 846angelinat
Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Odličan ambijent, ukusno jelo, dobro vino,a uz to i veoma ljubazno osoblje. Cijene su dosta povoljne za dobiveni kvalitet. Topla preporuka svima.

1  Hvala korisniku Zeljko R
Komentar je napisan: 16. jul 2020.

Bila sam zaista prijatno iznenadjena kada sam vidjela da je moje omiljeno mjesto u Puli opet zazivjelo. Istog dana otisli smo na veceru i moja ocekivanja su potpuno ispunjena: odlicna hrana, izuzetno prijatno osoblje u najljepsem ambijentu. Restoran se nalazi gotovo u samom centru starog grada, ali izvan gradske guzve. Obiteljska djelatnost gdje se osjecate zaista dobrodosli. Prijatan ambijent, odlican izbor vina, cijene pristojne. Sve sto se ocekuje da vas boravak u divnoj Puli ucini nezaboravnim.
Od srca preporucujem!!

1  Hvala korisniku Ilidza62
Komentar je napisan: 15. jul 2020.

Услуга и конобари супер,рамстек са кромпирићима и поврћем веома укусан,све у свему ОДЛИЧНО.Хвала још једном.

1  Hvala korisniku anunnakia2020

Putnici koji su gledali informacije o mestu Veritas Food & Wine gledali su i

Veritas Food & Wine – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!