“Romantičan ambijent”
Komentar o hotelu Veritas Food & Wine

Veritas Food & Wine
Rangiran na 2. mestu od 201 Restorani u Puli

Bili smo sa mojim roditeljima za vreme ručka ukusni njoki sa gulašom fuži sa tartufima i odličan biftek
Desert savršen chisceik i choko torta
Pohvale

1  Hvala korisniku sarasB1114UM

Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana, ribye i ramstek odlicni, jos bolja usluga. Pohvale konobaru. Za svaku preporuku. Dolazimo opet.

1  Hvala korisniku jurkotic
Komentar je napisan: 12. oktobar 2020.

Izvrsna hrana, ljubazno osoblje i odlicna lokacija! Preporucam svima da posjete ovaj restoran! Sve za cistu peticu!

1  Hvala korisniku 173marijak
Komentar je napisan: 1. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Super hrana i osoblje! Pravi ljudi koji znaju svoj posao. Hrana jako ukusna, sve frisko i sa puno ljubavi spremljeno! Preporucamo!

1  Hvala korisniku fastfoodleut
Komentar je napisan: 23. septembar 2020.

Uz samu baziliku tiho i mirno mjesto
Ukusni stecovi t_bon steck i ramstek uz čašu merlota a sa ljubaznim osobljem pružaju nezaboravan doživljaj
Svakako preporuka

Datum posete: septembar 2020.
1  Hvala korisniku tihyv

Putnici koji su gledali informacije o mestu Veritas Food & Wine gledali su i

Veritas Food & Wine – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!