“Odlična pizza”

Kuhinje: Pica
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 17. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ambijent ugodan, pizza odlična i stiže brzo na stol, osoblje izuzetno uslužno, deserti za svaku pohvalu. Večeru za nas osam - jedna jambo pizza i četiri srednje, pića i deserte platili smo 560 kuna. Redovni smo gosti i doći ćemo opet.

1  Hvala korisniku branimirbencik

Komentar je napisan: 31. jul 2017.

Dakle sam dolazak do mjesta me iznenadio, predivno izgleda. Park za djecu, prostran prostor ma sjajno. A uz sve to mjesto je bilo puno do vrha, a osoblje unatoč silnom poslu izuzetno ljubazno i uslužno. Spremili smo se na čekanje hrane zbog gužve, no čekanja nije bilo, dobili smo pizzu u vrlo kratkom vremenu.
A pizza, jednostavno savršena, izvrsno, fino, kvalitetni sastojci, ma super.

OBAVEZNO posjetiti i uživati! Svaka čast ekipi iz TiVolija i samo tako dalje!!!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku 159markob
Komentar je napisan: 29. april 2017. sa mobilne aplikacije

Zbog dobrih ocena na Tripadvisor- u posetili smo piceriju Tivoli. Usluga je bila brza, pica odlicna. Picerija ima igraonicu na otvoreno. Za svaku preporuku.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku 408brankaz
Komentar je napisan: 15. februar 2017.

pizzeria tivoli - odlična pizza , vrhunsko osoblje , lijep interijer i eksterijer , puno mjesta naročito za veće društvo ......

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku pulataxi
Komentar je napisan: 15. februar 2017.

Prosječna pizza, sa uslugom koja bi odgovarala menzi, lijep i velik prostor, ali je malo hladno unutra.
Prednost je prostor za djecu

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku ognjenz2016

Putnici koji su gledali informacije o mestu TiVoli gledali su i

TiVoli – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!