“Vrh restoran”
Komentar o hotelu Bistro Alighieri

Rangiran na 17. mestu od 199 Restorani u Puli
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Super restoran, super osoblje.
Jeli smo vise puta tamo, friska hrana, cijene su super za takav restoran. Nase preporuke

Hvala korisniku mihaela569
Voyage66949851215, General Manager objekta Bistro Alighieri, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. avgust 2020.

Hvala puno

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Dnevni izbor marendi je dobar, uvijek se pronađe nešto zanimljivo. Cijene niske i možda najbolji izbor u gradu za poslovni ručak.

Hvala korisniku 548luka_
Voyage66949851215, General Manager objekta Bistro Alighieri, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. avgust 2020.

Hvala

Komentar je napisan: 16. jul 2020.

Bili smo jako zadovoljni, hrana je bila jako ukusna te konobari su nasmijani i ljubazni. Preporucujem svakom

1  Hvala korisniku 110julijanas
Voyage66949851215, General Manager objekta Bistro Alighieri, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. jul 2020.

Hvala

Komentar je napisan: 31. oktobar 2019.

Bili smo na poslovnoj večeri. Ljubazno osoblje, čisto i uredno. Sve što smo jeli bilo je fino i došlo je toplo na stol. Blizina fontane daj poseban dojam. Terasa je grijana.

Hvala korisniku skler2
Voyage66949851215, Manager objekta Bistro Alighieri, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. novembar 2019.

Hvala lijepa.
Vidimo se slijedećom prilikom :)

Bistro Alighieri

Komentar je napisan: 8. oktobar 2019.

Sve pohvale za osoblje koje je perfektno i radi svoj posao s ljubavlju, hrana je neizmjerno ukusna i dobra, dekoracije na tanjurima su uvijek na nivou...
Urednost stolova se također nemogu usporediti s ni jednim restoranom/bistroom u okolici, posipači sa uljem i ostalim su uvijek cisti i napunjeni!
Meni najdraža juha od rajčice je nenadmašiva, ali sto god da tamo naručite, nećete pogriješiti!

Hvala korisniku Mattej C
Voyage66949851215, Manager objekta Bistro Alighieri, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. oktobar 2019.

Hvala puno:):):)

Bistro Alighieri

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Alighieri gledali su i

Bistro Alighieri – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!