“Najbolje palačinke ”
Komentar o hotelu Hause of Pancakes Slatka Tajna

Hause of Pancakes Slatka Tajna
Rangiran na 45. mestu od 245 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 6. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Svake godine se obavezno vraćamo u Zadar i u Slatku tajnu. Palačinke su vrlo ukusne, odlično je već napravljena ponuda s gotovim prilozima i vrstama slatkih palačinki. Cijene su pristupačne.
Osoblje je vrlo usluzno. Prostor je čist i vrlo lijepo uređen.

Hvala korisniku Rajna P

Komentar je napisan: 23. novembar 2019.

Strasno, napisao sam recenziju na googleu i pobrisali su je! Stakor seta u wc_u prizemlju, proviri sam kroz neka vrata i vidio da tamo proizvodu te splacine koje cak na tanjuru izgledaju lijepo, sve sam prijavio sanitarno sluzbi, tamo je 60 % klijentele djecje dobi! ako sam nekom pomogao super! Strasno je to sto rade! Lp Ivan

Hvala korisniku Ivan27zd
Komentar je napisan: 21. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ne znam kakve su im palačinke obzirom da nisu donijeli naručeno ali zato je usluga i osoblje katastrofa.

Hvala korisniku Dino R
Komentar je napisan: 16. septembar 2019.

Palacinke kao i uvijek odlicne, jako ljubazno i usluzno osoblje. Ugodna i opustajuca atmosfera. Cista petica!!

Hvala korisniku Navigator737134
Komentar je napisan: 18. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Usluga super, palacinke savrsene, postuju se svi zahtjevi malenih gostiju...... Za svaku preporuku.
Vidimo se opet

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Nikolina2012

Putnici koji su gledali informacije o mestu Hause of Pancakes Slatka Tajna gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Hause of Pancakes Slatka Tajna – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!