“No.1.”
Komentar o hotelu Proto Food&More

Proto Food&More
Rangiran na 8. mestu od 245 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Posluga je super,a hrane je fantastična za mene i moju obitelj najbolja u gradu.Toplo preporučam svima i veselimo se ponovnom dolasku.

Hvala korisniku Dujeljbicic123

Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Sjajan restoran smjesten u samom centru grada. Hrana je savršena a osoblje ugodno i susretljivo .. Preporučam posjetu bilo s obitelji ili romantičan izlazak.

Hvala korisniku nikolinaj188
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Restoran smo rezervisali za kasni porodični ručak.Odličan ,moderan enterijer a konobari jako korektni,ljubazni a nenametljivi.Odlična karta vina i jelovnik.izabranih jela...Sugestija-neka jela /od paste do tune/ imaju malo više paradajz "šuga"/umaka na ivici da preovlada ovaj ukus.
Preporučujem

Hvala korisniku Dragan S
Komentar je napisan: 18. jul 2020.

Posjetili smo Zadar,odlučili smo se za restoran Proto food&more,oduševili smo se,hrana izvrsno pripremljena,svježe,ukusno,a usluga izvanredna!Sigurna sam da ćemo se moja obitelj i ja opet vratiti!Sve pohvale!

Hvala korisniku 617danijelav
Komentar je napisan: 17. jul 2020.

Odličan restoran,usluga i ambijent.Hrana savršena.Jedva čekam ponovo jesti specijalitete ove kuce.Preporučujem restoran Proto,svakako ga posjetite

Hvala korisniku 470_eljkap

Putnici koji su gledali informacije o mestu Proto Food&More gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Proto Food&More – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!