“Ciganska posla”
Komentar o hotelu Proto Food&More

Proto Food&More
Rangiran na 8. mestu od 245 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Hrana je bila u redu, ali konobar je odbio donijeti čašu vode uz vino koje smo naručili (vino je kao premium, a u osnovi ništa posebno). Rekao je da mu je to zabranjeno i da može donijeti samo Janu. Nije problem platiti, ali to je čisto ciganjenje tako da definitivno takav način poslovanja je užasan i teško da ću se vratiti. Napominjem, ovo nije prvi put da sam tamo bio, ali je prvi put da mi uvaljuju janu u gradu u kojem je voda iz slavine za piće. Ugledajte se malo na druge gradove u HR ili druge države gdje čim si sjeo dobiješ bocu vode na stol.

1  Hvala korisniku AndroZD

Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Domaća pasta s kozicama je božanstvena! Cijene umjerene. Osoblje iznimno ljubazno, uslužno i profesionalno. Za svaku preporuku! 5/5

Hvala korisniku TajanaO
Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Odličan restoran u starom dijelu grada! Vino domaće produkcije (bijelo i crno) vrlo dobro i paše uz jelo da je riba ili meso (crni merlot valja probat!). Odličan servis i intimna atmosfera je super za ljetno doba, taman za se odmorit i uživati u dobru hranu koja restoran poslužuje. Pošto sam jeo tunu (uz jako ukusno predjelo miješanih sirova, isto dobre kvalitete), preporučujem ju, odlično ispečena a i prilog blitve i krumpira jako pristaje uza ribe.
Posluga odlična i vrlo pristupačna; sigurno se budemo vratili sljedećeg puta kad se nađemo u blizini!!

Hvala korisniku Andrea F
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Posluga je super,a hrane je fantastična za mene i moju obitelj najbolja u gradu.Toplo preporučam svima i veselimo se ponovnom dolasku.

Hvala korisniku Dujeljbicic123
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Sjajan restoran smjesten u samom centru grada. Hrana je savršena a osoblje ugodno i susretljivo .. Preporučam posjetu bilo s obitelji ili romantičan izlazak.

Hvala korisniku nikolinaj188

Putnici koji su gledali informacije o mestu Proto Food&More gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Proto Food&More – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!