“Delicious! ”
Komentar o hotelu 4 Kantuna

4 Kantuna
Rangiran na 6. mestu od 245 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Jako ugodan ambijent, u samom centru stare jezgre grada. Ljubazno osoblje. Hrana je bila preukusna. Jele smo hrskavu honotnicu s jecmom (orzom) s povrcem. Pitko i fino crno kucno vino. Cijena za takvo jelo izrazito pristupacna. Vratit cemo se sigurno!

Hvala korisniku vedranat2019

Komentar je napisan: 8. mart 2020.

Restoran je odličan!od dekoracije i posluge pa sve do hrane,a i cijene nisu previse visoke.od posluge pi posebno pohvalila marka biloglava,jer je jako uljudan i gostoljubiv domaćin!:)svakako bih vam savjetovala da dođete u 4 kantuna

Datum posete: mart 2020.
1  Hvala korisniku 866leanaa
Komentar je napisan: 15. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Buzara savršena! Jedno od sjajnih mjesta u Zadru. Doći ću opet kad me put nanese, svima bih preporučila

Hvala korisniku 870darijak
Komentar je napisan: 25. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Od predjela do deserta sve je bilo super, ambijent odlican i konobar jos bolji. Velika pohvala Elvisu koji nas je posluzivao veceras, i sama radim u ugostiteljstvu i moram reci da je stvarno usluga za 10. Vlasnik moze biti sretan. Moj partner je iz Irske i rekao je da je hrana jako odlicna, svjeza. Imali smo riblju platu, sve je bilo odlicno. :)

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku nanda_mihic
Komentar je napisan: 7. april 2019. sa mobilne aplikacije

Super pizza kao i ostala hrana. Uredenje interijera za svaku pohvalu. Konobari strucni i brzi. Vracamo se uskoro!

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Murter994

Putnici koji su gledali informacije o mestu 4 Kantuna gledali su i

Zadar, Zadarska županija

4 Kantuna – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!