“Upitni sanitarni uvjeti”
Komentar o hotelu Despacito

Despacito
Rangiran na 128. mestu od 245 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Lokal lijepo uređen, posebno unutarnji vrt, međutim, cistoca i uvjeti drzanja hrane su jako losi. Bilo bi dobro da se malo vise patnje posveti rukovanju s hranom.

Hvala korisniku tomislavg680

Komentar je napisan: 29. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana je super i osoblje je dobro, četvorka samo zato što smo čekali više od pola sata ali vrijedilo je , eto inače bi bila čista 5 :D preporučujem

Hvala korisniku 246teap
Komentar je napisan: 29. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Bio sam veceras pojesti hamburger I kvaliteta je dobra ali 35 min cekanja je stvarno previse za jedan fast food..

Hvala korisniku nelu a
Komentar je napisan: 6. jun 2019. sa mobilne aplikacije

morate probati. ćevapi su nabolji u Zadru, a vjerujem i u okolici. kava ok. great non-formal place to visit. try ćevapi or despacito burger

Hvala korisniku JelenaM1313
Komentar je napisan: 14. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Despacito gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Despacito – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!