“👍👍👍”

Butler Gourmet&Cocktails Garden
Rangiran na 1. mestu od 243 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 17. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana izvrsna ‍, usluga vrhunska, sve pohvale!Desert za prste polizat Vratiti cemo se opet ☺

Hvala korisniku 223sanjak

Komentar je napisan: 9. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Divno i ljubazno osoblje te sam ambijent je doista opuštajuć. Antonia hvala na ljubaznosti i prezentiranju jela :)

Hvala korisniku W3261SFmarijam
Komentar je napisan: 2. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Jako lijep i ugodan ambijent, hrana vrhunska i konobari izricito uljudni i pristojni pogotovo Antonio i Antonija

Hvala korisniku helenarB9690CV
Komentar je napisan: 29. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odusevili smo se sa hranom i ambijentom. Sve je bilo odlicno. Usluga profesionalna i ljubazna .. jedva se cekamo vratiti..

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku tp2212
Komentar je napisan: 29. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo vrlo ukusno.Jeli smo pasticadu i obraze koji su bili izuzetno odlicni. Usluga je bila jako ljubazna i usluzna ..same preporuke ..

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Inspiration402203

Putnici koji su gledali informacije o mestu Butler Gourmet&Cocktails Garden gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Butler Gourmet&Cocktails Garden – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!