Saddle Club Zadar Horseback Riding Centre
Otvoreno danas: 08.00 - 11.00, 17.00 - 20.00
Dobra zabava

Komentar je napisan: 7. septembar 2020.
O4754NZrobertv

Komentar je napisan: 7. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Nedavno sam posjetio Zadar i slucajno cuo za ovo prekrasno mjesto. Kao veliki ljubitelj konja i prirode ovo mjesto je ispunilo sva moja ocekivanja. Sve pohvale vlasnicima .

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku O4754NZrobertv
anarL8777LU, Owner objekta Saddle Club Zadar Horseback Riding Centre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. septembar 2020.

Hvala puno Robert! :))

Datum aktivnosti: novembar 2020.
anarL8777LU, Owner objekta Saddle Club Zadar Horseback Riding Centre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje