“Poor service i average ice cream”
Komentar o hotelu Slasticarna Donat

Slasticarna Donat
Rangiran na 4. mestu od 8 desert u Zadru
Komentar je napisan: 28. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Toliko ne ljubaznog i nestrpljivog konobara, suoruga i ja nismo skoro sreli. Nekad je bio događaj ovdje uživati u sladoledu. Više se nema u čemu. I sladoled je prosječne kvalitete.

Hvala korisniku tihomir_482

Komentar je napisan: 5. septembar 2019.

Sve je bilo super sa kupom i sladoledom.
Jedino za primjedbu imam to što ugostitelj u trenutku dok još sjedimo kupi sve sa stola što je prazno (kao da nam daje do znanja da smo gotovi da mozemo ici).

Hvala korisniku Marija D
Komentar je napisan: 25. mart 2019.

definitivno najbolji sladoled u Zadru. obiteljska slastičarnica koja je mnogim Zadranima u srcu. ; )

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku luka m
Komentar je napisan: 2. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Slastičarnu poznajem od djetinjstva.uvijek i samo uvijek kad ponovno dođem u Zadar jedem samo tu sladoled jer znam sto u njega stavljaju.hocu reci da je najbolji sladoled kojeg sam jeo u životu a jeo sam ga na tone.poznajem i osoblje koje radi tu kvaliteta i pristojnost su na prvom mjestu.za mene je to zakon.dajem Maximum jer oni to zaslužuju .boris j.iz Italije

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku borisj319
Komentar je napisan: 29. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Jako uslužni ... odličan sladoled i sigurna sam da ćemo se Vratit ! Samo tako nastavite ... traže me da pišem još ali ja smatram da sam sve rekla !!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku zanzan02

Putnici koji su gledali informacije o mestu Slasticarna Donat gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Slasticarna Donat – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!