“super obiteljski restoran,svakako cu doci opet”
Komentar o hotelu Zlatni Vrt

Zlatni Vrt
Rangiran na 82. mestu od 244 Restorani u Zadru
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: večera
Opcije za ručavanje: večera
Komentar je napisan: 29. jun 2017. sa mobilne aplikacije

bio sam sa obitelji na veceri,mjesano meso je odlicno,a osoblje je ljubazno! prvom prilikom cu doci opet

Hvala korisniku Darko C

Komentar je napisan: 24. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana je preodlicna jeli smo riblju i mesnu platu osoblje je veoma ljubazno vratit cemo se opet tamo.

Hvala korisniku Tobaco S
Komentar je napisan: 24. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Ja i cura smo isli na veceru i svaka cast osoblju i cijelom restoranu.. hrana pice sve odlicno.. tko zeli posteno pojesti nesto i popit za dobre novce zlatni vrtic je prava lokacija. ;)

Hvala korisniku Josko N
Komentar je napisan: 24. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana odlična, osoblje ljubazno! Restorar koji super izgleda. Preporučam riblju platu! Definitivno restoran vrijedan povratka.

Hvala korisniku Ivan P
Komentar je napisan: 24. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Dobar, dobar ma sve vrh i kruh i hrana i meso ono i case su ciste i doci cu jos bar par puta ako ne i vise

Hvala korisniku file b

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zlatni Vrt gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Zlatni Vrt – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!