“Rucak”

Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana u prekrasnom okruzenju,a usluznost Nikole je za svaku pohvalu. Vidimo se opet!!!
Preporuka svima.

Hvala korisniku 652senkak

Komentar je napisan: 23. avgust 2019.

vec 11 godina redovno dolazim u ovaj Restoran, niti jedan put imam neku zamjerku, nasuprot - svaki put sam iznenadjena kvalitetom hrane, usluge ambijenta i ljubaznoscu! skoro svaki put kad sam bila tu usluzivao me je gospodin MARIN koji sve od sebe daje da se gost osjeca ugodno i lijepo! Ali bez obzira, kolona ljudi koji cekaju stol, govori sve o ovom Restoranu :) Sve preporuke !!!

Hvala korisniku SajnaHuskic
Komentar je napisan: 26. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna hrana ,profesionalno osoblje,ugodan ambijent.
Sigurno cemo se vratiti.
Sve pohvale i preporuke.

Hvala korisniku 593kresimirp
Komentar je napisan: 13. jul 2019.

Savrseno, samo pohvale. Odusevljeni smo i definitivno preporucamo ako ste u blizini. Osoblje jako profesionalno

Hvala korisniku Anamarija B
Komentar je napisan: 18. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana na prekrasno uređenoj terasi u centru grada! Usluga , ambijent, cijene . Sve pohvale !

Hvala korisniku Silvija G

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Malo Misto gledali su i

Zadar, Zadarska županija
Zadar, Zadarska županija

Konoba Malo Misto – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!