“Gost”
Komentar o hotelu Pizzeria Gušti

Pizzeria Gušti
Rangiran na 72. mestu od 245 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Vrh vrhova. Sve pohvale i preporuke za hranu. Slavoncima preporuka ako se hoće dobro najesti obvezno posjetiti.

Hvala korisniku _uro_6

Komentar je napisan: 9. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Da ima manja ocjena , dala bi ju.
Uopće nam nije dostavljeno ono što je naručeno, a to što smo i dobili, bilo je hladno. Uz to , čekali smo 1h i 20 minuta.
Ne preporučujem.

Hvala korisniku Viktorija F
Komentar je napisan: 24. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Znaci katastrofa! Narucili smo njoke 4 sira, a dobili 5 litara vrhnja, sirove njoke, od sira ni “s”.
Tko nezna skuhat njoke?! Uzas! Promjenit kuhara pod hitno, a i decka koji se javlja na telefon, znaci uz svu moju primjedbu je samo sutio.

Hvala korisniku 829enin
Komentar je napisan: 31. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Čekanje , čekanje , čekanje . Losa usluga.
Ne losa pizza. Slaba ponuda piva. Dosta skuplji od drugih.

Hvala korisniku 127dener
Komentar je napisan: 18. oktobar 2016.

Hrana korektna. Nista posebno. Ceka se dugo na uslugu, osoblje nezainteresirano. Kao da su bez motiva

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku dkasap

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizzeria Gušti gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Pizzeria Gušti – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!