“Ok”
Komentar o hotelu Bistro Pjat

Bistro Pjat
Rangiran na 25. mestu od 245 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Preslatka ulicica, divan ambijent. Hrana je odlicna iako kolicina hrane nije za najesti se, osim ako se ne jede u slijedovima. Dosta se ceka na hranu. Ali inace odlicno sve ostalo!

Hvala korisniku 566lucijap

Komentar je napisan: 6. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Domaca kuhinja, vrhunsko osoblje, svaki put se iznova vracamo.
Ako zelite pojesti nesto zdravo, svjeze i kao kod kuce dodite na ovo mjesto.

Hvala korisniku marinroko
Komentar je napisan: 13. april 2019. sa mobilne aplikacije

Drustvo 4 ljudi..svi odusevljeni hranom. Okusi su savrseni...namirnice domace i sezonske. Vlasik ljubazan, sve pohvale! Preporucen nam je meni..veliki izbor jela. Slijed od juhe..glavnog jela i deserta po cijeni od 75 kn! Atmosfera domaca..sve preporuke za ovaj restoran!

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Gordana Š
Komentar je napisan: 15. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je na lijepoj poziciji u gradu, hrana je ok. Mi smo narucili biftek i pizzu. Pizza i biftek su bili u redu ali pomfrit koji je posluzen sa biftekom nije na nivou, ni bifteka s kojim je posluzen a ni cijene jela koja nije bas mala, i to je jedna zamjerka. Nadalje sve pohvale osoblju koje je jako ljubazno i prijatno, a posebno nasem konobaru Stipi koji je iznimno drag, ljubazan i usluzan!

Hvala korisniku Neno C
Komentar je napisan: 2. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Sefica je isla na tecaj za sushi i sjedila na usima. Uzasno! Riza katastrofa! Lijepi se za zube. Na prigovor dignut nos od strane konobarice. Ponasanje ispod svake razine. Ostavila praznu bocu i snop menia na stolu. Jako tuzno.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku simes2018

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Pjat gledali su i

Zadar, Zadarska županija
Zadar, Zadarska županija

Bistro Pjat – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!