“Seefood”
Komentar o hotelu Konoba Bonaca

Konoba Bonaca
Rangiran na 36. mestu od 243 Restorani u Zadru
Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale, usluga extra hrana extra. Higijena vrhunska. Lako za pronaci. Najbolje mesto u Zadru. Konobari znaju svoj posao.

Hvala korisniku Pavle666

Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana je vrhunska. Vino takoder. Preporuka! Gauda je takoder jako pristupacan i zabavan. Bilo je jako ugodno.

Hvala korisniku Toni T
Komentar je napisan: 18. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Jeli smo odličan riblji meni po pristupacnoj cijeni; za predjelo dagnje,glavno jelo oradu s blitvom i kuhanim krumpirima te za desert palačinke sa sladoledom. Ugostitelji su bili jako ljubazni,ugostili su i našu dvomjesečnu bebicu i psića.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Svijetlana G
Komentar je napisan: 21. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Usluga odlicna, hrana fenomenalna, sve u svemu nemoj te propustiti! Jako prijatna atmosvera, savrseno za porodicna okupljanja.

Datum posete: jul 2016.
1  Hvala korisniku Explorer697102
Konoba B, Manager objekta Konoba Bonaca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. mart 2017.

Drago nam je da vam se svidjelo u nasem restoranu. Nadamo se da cemo vas vidjeti u skoroj buducnosti.

Komentar je napisan: 25. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Hrana je odlična, definitivno preporučujem riblji meni, jer riba je sviježa i ukusna. Što se tiće cijene, ona je više nego dobra, a usluga je brza i vrlo ljubazna.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Valentina B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Bonaca gledali su i

Zadar, Zadarska županija

Konoba Bonaca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!