“Sve pohvale ”
Komentar o hotelu Pub&wine Bar Scala

Pub&wine Bar Scala
Rangiran na 3. mestu od 135 Restorani u Šibeniku
Komentar je napisan: 20. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale,usluga vrlo simpatična, hrana preukusna i jako opuštena atmosfera, preporučujem svima :)

Hvala korisniku gabrijelapaic1010

Komentar je napisan: 11. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Kad smo dosli u lokal odma nam se svidio ambijent ,atmosfera je bila jako ugodna ,osoblje je bilo jako tocno i susretljivo sto se nama jako svidjelo ,hrana je bila odlicna.Ostali smo do kraja i sigurno se opet vracamo!!!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku brunotR284CW
Komentar je napisan: 28. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Jako ugodan ambijent i izbor hrane,konobari simpaticni , hrana jako ukusna
Preporucam svima!!

Hvala korisniku anamL9062HI
Komentar je napisan: 23. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Još jedna preporuka!

Dakle, zadnja destinacija godišnjeg je Šibenik. Za razliku od drugih gradova ovdje se polako osjeti pravi kraj sezone i dosta je mjesta već zatvoreno, ali ne i Pub&Wine Bar Scala. U sklopu hostela i nadovezan na wine bar smjestio se ovaj, neovisno o imenu, restorančić. Mali slatki prostor sa zanimljivom ponudom hrane i naravno vina.

Nasmijan i ljubazan konobar primio je narudžbu. Ja sam se odlučio kao predjelo uzeti 4 kombinacije među kojima su i juneći file u panko mrvicama, hrskave artičoke s pancetom, mozzarela sa slanim sardelama, tikvica s brancinom i lukom. Ma svega pomalo. Frend je uzeo linguine s kozicama. Da ne duljim previše, sve je bilo super, a usput sam pročitao i malo novina..

Juha je zdrava i juha je bitna, a moj je odabir pao na juhu od rajčice s ricotta sirom i pestom od bosiljka. Prava rajčica koja baš fino okrijepi i odmah se osjećaš zdravo i bar deset godina mlađe. Naravno da lažem, ali juhica je odlična. To ne lažem.

Glavno jelo su bile kozice i povrće u tempuri sa sriracha umakom. Kozice i povrće sam dobio, a umjesto srirache je stigla majoneza. Međutim neovisno o tome okus je bio pristojan, a porcija obzirom da sam dosta pojeo u ovim predjelima taman. Da sam uzeo samo tempuru bilo bi mi malo.

Frend je uzeo pileća prsa uz slanutak, dehidriranu rajčicu i još niz povrća. Naravno da sam sve probao. I meso je bilo super pečeno i sočno, a povrće se dobro slagalo s cijelom pričom. I u svakom slučaju je izgledalo bolje od mojih kozica koje čitaju novine. :)

Zaključak? Kad uzmem u obzir da je ovo obilan obrok koji je stvarno kvalitetan i zasitan, a cjenovno ustvari ekstremno jeftin za razinu kvalitete i usluge koju dobiješ - mogu reći da sam izašao jako zadovoljan vani.
Realno obrok u tri slijeda uz neko normalno piće trebalo bi doći manje od 150 kn.

P.S. Glazba je odlična, nekakav light jazz za razliku od većine restorana po obali koji valjda svi koriste isti cd naših dalmatinskih solo i klapskih izvođača.

Scala je cool i Scalu posjeti! :)

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku alen_becirovic
Komentar je napisan: 4. jun 2018.

U starom gradu, caffe bar - pub Scala odiše posebnošću, odlična hrana uz pristupačno i ljubazno osoblje.Ovo mjesto bi svakako preporučila svakom tko odluči navratiti u Šibenik.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Danijela P

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pub&wine Bar Scala gledali su i

Vodice, Šibensko-kninska županija

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Pub&wine Bar Scala – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!