“Najbolji restoran u Šibeniku”
Komentar o hotelu Konoba San Antonio

Konoba San Antonio
Rangiran na 28. mestu od 132 Restorani u Šibeniku
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana izvnredna, limunada odlicna, jako ljubazno osoblje pogoto bih izdvojila vlasnika restorana, ambijent je domacinski.

Hvala korisniku 138sanjap

Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Rezervirali smo stol za moj rodjendan. Sami docek je bio savršen. Hrana je bila prekrasno dekorirana i ukusna. Usluga veselog osoblja je jos vise digla cjelokupni dojam.svaka pohvala. Preporučujem svima da dodju u ovu konobu.ja cu se svakako vratiti

Hvala korisniku martabU7333QR
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Slučajno smo naišli na ovaj restoran i sve je bilo top. Od predjela glavnog jela i deserta. Vlasnik nadasve ljubazan i pristupacan. Takodjer i osoblje.svaka preporuka

1  Hvala korisniku Azra P
Komentar je napisan: 2. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako udoban i topao objekat sa jako ukusnom hranom sa ljubaznom uslugo preporucujem posjetu Konobe Antonio

Hvala korisniku Gaaga35
Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Konoba San Antonio ima predivan ambijent i sama atmosfera je jako ugodna, mediteranska i topla.Hrana je izvrsna, porcije su velike i jako ukusne. Nismo dugo čekali hranu. Cijene su i više nego pristupačne.Osoblje je jako ugodno i uslužno . Sve pohvale domaćinu.Definitvno se vraćamo opet.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku angie1234566

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba San Antonio gledali su i

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Konoba San Antonio – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!