“Najbolja hrana i najbolja usluga”
Komentar o hotelu Konoba San Antonio

Konoba San Antonio
Rangiran na 30. mestu od 132 Restorani u Šibeniku
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Posebno mi se svidio rizoto sa sipinim crnilom a i cokoladna torta je bila izuzetno dobra. Iznenadio sam se ljubaznim osobljem i vlasnikom restorana koji je uvijek na usluzi. Atmosfera je opustena, osjecao sam se kao kod kuce

Hvala korisniku 60inesd

Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana izvnredna, limunada odlicna, jako ljubazno osoblje pogoto bih izdvojila vlasnika restorana, ambijent je domacinski.

Hvala korisniku 138sanjap
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Rezervirali smo stol za moj rodjendan. Sami docek je bio savršen. Hrana je bila prekrasno dekorirana i ukusna. Usluga veselog osoblja je jos vise digla cjelokupni dojam.svaka pohvala. Preporučujem svima da dodju u ovu konobu.ja cu se svakako vratiti

Hvala korisniku martabU7333QR
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Slučajno smo naišli na ovaj restoran i sve je bilo top. Od predjela glavnog jela i deserta. Vlasnik nadasve ljubazan i pristupacan. Takodjer i osoblje.svaka preporuka

1  Hvala korisniku Azra P
Komentar je napisan: 2. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako udoban i topao objekat sa jako ukusnom hranom sa ljubaznom uslugo preporucujem posjetu Konobe Antonio

Hvala korisniku Gaaga35

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba San Antonio gledali su i

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Konoba San Antonio – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!