“Odlicna hrana i usluga”
Komentar o hotelu Konoba San Antonio

Konoba San Antonio
Rangiran na 32. mestu od 135 Restorani u Šibeniku
Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

hrana odlica za predjelo smo jeli zelene rezance s kozicama i carparccio od lososa odlicni za glavno jelo bifteci sa razlicitim umacima od crnog vina dobro peceni ukusni sve u svemu Antonio hrana top

Hvala korisniku vuki0405

Komentar je napisan: 15. avgust 2020.

Porcije su stvarno male, a cijene preskupe. U prilogu pljeskavica sa sirom koja je više smiješna nego što se može najesti u ovom restoranu.

Hvala korisniku Domagoj K
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Super ambijent, izvrsno osoblje, a jos bolja hrana... Definitivno jedan od MUST SEE & TRY u gradu Šibeniku!
Za svaku pohvalu i rado cemo opet doci...

1  Hvala korisniku denispF7976YO
Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Hrana savršena, ambijent jako ugodan, Antonio je pazio na svaki detalj da se osjećamo ugodno i dobili smo desert gratis.
Svakako vrijedi posjetiti restoran

1  Hvala korisniku Trek59439
Komentar je napisan: 27. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Dok sam sjedio u restoranu konobar bez tacne uzima sa rukama case iz kojih su gosti prije toga pili msm da to nije higijensko niti pristojno za tako lijep restoran. Hrana ok.

Datum posete: jun 2020.
1  Hvala korisniku recall1705

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba San Antonio gledali su i

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Konoba San Antonio – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!