“Najbolji u Šibeniku”
Komentar o hotelu Pluto's Burger Bar

Pluto's Burger Bar
Rangiran na 6. mestu od 136 Restorani u Šibeniku
Komentar je napisan: 9. mart 2021.

Najbolji burger ikad! Bogate porcije i normalne cijene! Ljubaznost osoblja na najvišem nivou! Toplo preporučam!

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku 38marijaf

Komentar je napisan: 9. mart 2021.

Svaka čast na gostoprimstvu i ljubaznom osoblju. Svakako se vraćamo sa ekipom. Burger je broj 1 u gradu.

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku ivanamX7600UR
Komentar je napisan: 6. februar 2021.

Najbolji burger u DalmacijiBrza dostava,uslužno osoblje,kvalitetna hranaI pristupačne cijene....

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku glorijah2021
Komentar je napisan: 2. februar 2021.

Bez konkurencije. Najbolji burgeri koje smo probali do sada. Kvaliteta peciva, umaka i mesa na najvisoj razini. Definitivno za preporucit

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku 724sa_al
Komentar je napisan: 11. jul 2020.

Uzeli smo Smoke house burger i salatu od piletine. Vrhunsko jedno i drugo, odlična usluga, svima preporučujem. Vratit ćemo se opet!

Hvala korisniku anagV291MH

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pluto's Burger Bar gledali su i

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Pluto's Burger Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!