“Mrs”
Komentar o hotelu Pelegrini

Pelegrini
Rangiran na 5. mestu od 135 Restorani u Šibeniku
Pogodno za: romantični
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 5. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Sigurno jedan od najboljih restorana u Hrvatskoj a po mom mišljenju i najbolji, sve od ambijenta , usluge i hrane je savršeno.
Zaista vrijedi doći u Šibenik ,osim grada koji je prekrasan i radi ovog jedinstvenog restorana.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Ksenja B

Komentar je napisan: 19. oktobar 2016.

Vse odlično, od ambienta v restavraciji, postrežbe, do gastronomskih užitkov, ki jih lahko nudijo le najboljši. In upravičeno je to najboljša restavracija 2016 v Hrvaški.
Privoščila sva si degustacijski meni, res noro dobro.
Ob prvi priliki se vrneva v restavracijo Pelegrini.
Kapo dol g. Rudolfu in njegovi ekipi.
Danijela in Mladen

Datum posete: oktobar 2016.
1  Hvala korisniku danicagobec
Komentar je napisan: 7. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Sa djevojkom sam došao na romantičan ručak.Naručili smo jela koja su bila super složena.Vino je bilo super.Desert nas je oduševio.Pogled i ambijent odmah do katedrale,jedne od najljepših povijesnih građevina.Vidi se golemi trud vlasnika da pruži vrhunski gastronomski doživljaj svojim gostima.Čisto i uredno.Jako dobro organizirano.Vrhunska usluga.
Poseban doživljaj.
Obavezno otiđite.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku Kristijan L
Komentar je napisan: 20. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Meni i hrana odlicni,posluga i ambijent restorana također za svaku pohvalu! Preporucujem za svakog i svaku priliku! 10/10

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku G4303HCivanv
Komentar je napisan: 21. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Jedan od Najboljih restorana sa odličnom hranom,bez i jedne zamjerke,odličnim osobljem,vrhunskim kuharom.
Cijeli restorant odiše jednoj pozitivnoj i toploj energiji i profesionalnošču.
Topla preporuka svima da posjete restoran i uživaju.

Datum posete: jul 2015.
Hvala korisniku M2015D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pelegrini gledali su i

Vodice, Šibensko-kninska županija

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Pelegrini – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!