Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Hotel u koji dolazimo već godinama. Sobe su uvijek čiste i uredne, a svo osoblje izrazito susretljivo i uslužno. Animatori u animacijskom klubu su odlični, sin je svaki put oduševljen (mogu reći najbolji animatori na Jadranu jer smo bili u dosta hotela).

Nažalost, iz godine u godinu je izbor hrane u restoranu sve manji/lošiji - što će gosti koji dolaze godinama primijetiti (ove godine je jako vidljivo - 3 večeri zaredom je bio isti izbor hrane, te se pizze nisu pekle). Ove godine više u kompleksu nema ni sladoleda bez laktoze. Bazeni u hotelu bi trebali biti ipak grijani jer su djeca u pitanju. Također parking bi trebao biti natkriven jer auti su cijeli dan na suncu a parking se plaća.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku 349damiri
Krešimir Belamarić, General Manager objekta Amadria Park Andrija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. avgust 2020.

Poštovani 349damiri, Prije svega hvala Vam što ste još jednom odabrali hotel Amadria park Andrija. Vaše povratne informacije su nam iznimno važne da bi mogli raditi na daljnjim poboljšanjima te Vam se još jednom zbog njih zahvaljujem i nadam da ćemo se imati priliku ubrzo ponovno sresti.
Srdačan pozdrav,
Joško Mehić
Amadria park Andrija

Komentar je napisan: 24. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Najprije pohvala za čistocu, osoblje je izuzetno ljubazno i profrsionalno. Hrana i pice ukusni i za svakoga ima nesto. Sadrzaji za djecu svakodnevni, tete Marija i Katarina koje rade u kids clubu odlikuju se izvrsnim odnosom prema djeci. Jednom rjeci savrsen obiteljski odmor u prirodi, a u blizini grada.

Datum boravka: jun 2020.
1  Hvala korisniku aniiva

Poštovani aniiva, prije svega hvala Vam što ste bili gost našeg hotela te što ste izdvojili vremena napisati nam ovako lijepu recenziju.
Iskreno se nadam da ćemo imati priliku ugostiti Vas ponovo.
Srdačan pozdrav,
Joško Mehić
Hotel manager
Amadria park Andrija

Komentar je napisan: 29. septembar 2019.

Hrana je odlična, osoblje ljubazno, posebne pohvale recepciji I njenom osoblju Marini, Manueli, Mateji,
Jelena I Paško.

Kongres fantastican
Dobro organiziran,osoblje ljubazno, hrana fantasticna. Jedva cekam da se vratim I ponovno opustim u takvo finom ambijentu koji pruza solaris.

Datum boravka: septembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Orijana M
Krešimir B, Manager objekta Amadria Park Andrija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. oktobar 2019.

Poštovana Orijana M,

Hvala Vam na recenziji i jer ste izabrali naš hotel Amadria Park Andrija.

Drago nam je da je naše osoblje učinilo Vaš boravak ugodnim.

Hvala Vam jer ste prepoznali naš rad da zadovoljimo sve naše goste.

Veselimo se vidjeti Vas kod nas uskoro.

Komentar je napisan: 23. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Fantastičan hotel za djecu za svaku preporuku. Odlično osoblje koje se cijeli dan brine da nam boravak u hotelu ostane u divnim sjećanjima. Cijeli hotel podređen je samo djeci i njihovim aktivnostima i animaciji. Svi su uslužni od same recepcije i naše drage Nikoline i Mateje pa do osoblja iz kuhinje i bara: Katarine, Vladimira, Aleksandre pa do tete Ane iz igraonice, animatori Leyla, Bruno, Branimir i svi ostali. Vidimo se uskoro.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku mandicandrej
Krešimir B, Manager objekta Amadria Park Andrija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. avgust 2019.

Poštovani mandicandrej,

Hvala Vam za najvišu ocjenu kvalitete našeg hotela Amadria Park Andrija.

Ponosni smo jer ste prepoznali ljubaznost našeg osoblja i uložen trud kako bi našim najmlađim gostima ostali u lijepim uspomenama.

Osoblje će biti upoznato sa Vašim mišljenjem jer ovakve pozitivne ocijene nam svima daju vjetar u leđa da ustrajemo u kvaliteti koja je prepoznata.

Vjerujemo da je samo sa odličnim timskim radom moguće uspjeti u kvaliteti usluge i zato svaki dan radimo na tome.

Veselimo se Vašem ponovnom dolasku u naš Amadria Park Andrija.

Amadria Park Andrija

Komentar je napisan: 10. avgust 2019.

Ponuda restorana fantasticna, briga za djecu izuzetna kao i cjeloukupni animatorski program. Sto se tice bara nije na nivou 4 zvjezdice . Sobe pristojne ljepe i primjerene klincima, rececija mozda jedna od slabijih karika, fali profesionalnosti , vise iskustva potrebno. Ako je check in od 15:00 onda to znaci da sve sobe moraju biti spremne, a ne cekati sat vremena nakon toga.
Guest experience - Matea- popravlja cjelokupni dojam, stalno na usluzi, nepatvoreno srdacna i voljna pomoci gostu da se osjeca ugodno- preporuka najveca. Izuzetno pazljiva.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku marinko c
Krešimir B, Manager objekta Amadria Park Andrija, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. avgust 2019.

Poštovani marinko c,

Hvala Vam na osvrtu na svoj boravak u našem hotelu Amadria Park Andrija.

Hvala Vam na pohvalama ljubaznosti našeg Guest Experiencea.

Drago nam je da ste prepoznali naš pristup gostima kako bi im učinili boravak u našem hotelu što ugodnijim.

Hvala Vam na ukazivanju na propuste naše recepcije. Sa Vašim komentarom je upoznato osoblje te smo odlučni da istrajemo na održavanju standarda kvalitete kako bi svi naši gosti bili zadovoljni.

Bit će nam drago ponovo Vas vidjeti i ugostiti u našem hotelu.