“Savrsen rucak!!”
Komentar o hotelu Bronzin

Bronzin
Rangiran na 28. mestu od 135 Restorani u Šibeniku
Komentar je napisan: 4. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hvala Vam jos jedan put na predivnom rucku!!Savrsena hrana,usluga od Filipa,i predivan ambijent,za svaku preporuku!!

Datum posete: decembar 2020.
Hvala korisniku kokol308

Komentar je napisan: 13. septembar 2020.

Super lokacija,dekor i ambijent u restoranu! Odličan servis ,jako ljubazno i profesionalno osoblje.
Hrana za svaku pohvalu!
Vidimo se opet

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku O7153JFmarkob
Komentar je napisan: 29. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna vecera! Okus neprocjenjiv! Vizualni koncept vrhunski! Cijena pristupačna!

Nakon vecere smo porazgovarali s voditeljem restorana o organizaciji vjencanja ! Nastojao nam je dati sve potrebne informacije o tom dogadaju! Vrhunski radi svoj posao! Sjeo je s nama za stol i jako ugodno smo se nakon vecere podruzili s njime razgovarajuci o mogucnostima organizacije! Vlasnici bi trebali biti sretni sa takvim zaposlenikom! Sve pohvale!

Hvala korisniku E9895KBmarinap
Komentar je napisan: 5. jul 2020.

Bili smo sinoc po preporuci, gazdarice naseg stana na veceri u Bronzinu.Sve je super bilo za pojesti, ali danas pogledam slucajno jos jednom na racun, i vidim naplatu kruha kojega nismo uopce dobili. Da me shvatite, nisam cicija, ostavljam i po osamdeset kuna baksisa, ali sam razocarana. Sinoc sam ostavila konobaru 50 kuna.Hm, steta da veceras moram opet traziti neki restoran...

Hvala korisniku andreaaQ2053PV
Komentar je napisan: 25. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako lijep ambijent, hrana odlicna, prijateljska atmosfera. Vinska karta taman, za svakog po nesto. Meni jako kednostavan. Sve pohvale.

Hvala korisniku Simeberovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bronzin gledali su i

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Bronzin – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!