“Gđa”
Komentar o hotelu Peperoncino.restac

Peperoncino.restac
Rangiran na 22. mestu od 135 Restorani u Šibeniku
Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Hrana je bila odlična. Svježa, ukusna, začinjena odličnim maslinovim uljem. Također, osoblje za 10,konobar brz, uslužan. Bravo za sve!

Hvala korisniku Beki2011
peperoncinorestac, Owner objekta Peperoncino.restac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. avgust 2020.

Puno Vam hvala na ovoj iskrenoj recenziji.Nadamo se da se vidimo ubrzo i da vas ni iduceg puta necemo razocarat.

Peperoncino Team

Komentar je napisan: 8. jul 2020.

Odlični, dolazimo opet... Dobra hrana, odlicna posluga, samo tako naprijed... Preporucujemo drugima, obiteljski ili solo

Hvala korisniku 239ivam
Komentar je napisan: 4. jul 2020.

Topla preporuka za ovaj divni restorancic. Jela koja smo probali su savršena.... Ambijent je ugodan, i za vece i manje skupine, osoblje iznimno ljubazno i usluzno.. Cijene su povoljne...cista petica!

Hvala korisniku 1neral
Komentar je napisan: 3. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Na preporuku smo došli, djevojka i ja. Hrana je fenomenalna, osoblje vrhunsko a lokacija top. Odlican izbor hrane. Hrana je bila odličnog okusa. Svakom preporučam ovaj restoran.

Hvala korisniku Simeberovic
Komentar je napisan: 22. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana je vrlo ukusna i restoran je vrlo ljepo uređen. Baš je chill kako bi rekla današnja omladina. Preporučam da ga posjetite i probate pulled pork. Usluga je također odlična. Kuhar i konobar su izrazito simpatični.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Duletronik420

Putnici koji su gledali informacije o mestu Peperoncino.restac gledali su i

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Peperoncino.restac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!