“ODLICNA HRANA VELIKE PORCIJE”
Komentar o hotelu Gušt

Gušt
Rangiran na 34. mestu od 135 Restorani u Šibeniku
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 24. novembar 2020.

Hrana je bila ukusna usluga dobra i brza jeli smo platu gust i jetricu na zaru sve u svemu bilo odlicno

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku vuki0405

Komentar je napisan: 16. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

U zadnja dva tjedna dva obroka vracena i nažalost placena. Jela vrlo neukusna podgrijana i smrde po frižideru

Hvala korisniku 65emilm
Komentar je napisan: 14. avgust 2019.

Omjer cijene i kvalitete vrlo los. Meso kao da je samo podgrijano. Tzv. "umak od gljiva" nema veze s umakom. Jedino usluga (konobar) vrlo usluzan i pristojan, jedini za pohvalu.

1  Hvala korisniku 161iva
Komentar je napisan: 5. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Uzas na uzasima....hrana gotovo ne jestiva
Citao sam komentare prije nego sam odlucio doci ali sam mislio da mozda nije tako grozno ali se pokazalo se da ipak je...konobar je rekao da je sve za rostilja a dobio sam meso sa tave,cura narucila lazanje koje su bile cisto za u smece...onaj naj jeftiniji sir ili imitacija sira toliko je bilo grozno da smo gladni otisli....doslovno najgori restoran ikad

Datum posete: decembar 2018.
4  Hvala korisniku Traveler15388094963
Komentar je napisan: 25. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Bližim se kraju ovih klopa s 'gastroputovanja' Dalmacijom. Opet se iz vedra neba pojavio netko tko daje preporuke. Ovaj put je to bio Alan Kovacevic koji ima 17 kg s krevetom, ali zna jest

Krenuli smo prema Antinom guštu niti 10 min autom od centra Šibenika.

Veliki parking, veliki prostor u blizini nekog trgovačkog centra. Cijeli koncept je onaj tipične marendarnice. Daj mi hrane, nek je bude puno i nemoj mi uzet puno para. I to izgleda sasvim dobro funkcionira. Nađe se tu i roštilj, nešto na žlicu, ribe, odojak, teletina, pa čak i pizze.

Mi smo odabrali teletinu pod pekom uz malo pečenog krumpira i povrća na žaru. A miješana salata bila je da ipak unesemo i malo vitamina u sebe. Teletina se uzima po težini. Mi smo nadobudno htjeli kilu, ali nas je konobar savjetovao da smanjimo doživljaje jer će nam biti previše. Prešli smo na 800 g.

Uglavnom, sve je bilo i više nego korektno. Meso mekano i sočno, krumpir teška klasika, povrće na žaru pristojno, salata svježa.

Omjer cijene i kvalitete doslovno savršen barem za jelo koje smo mi odabrali. Dakle možete se najest baš onako da poslije obroka ličite na Obelixa, popit pivo-dva za stotinjak kn po osobi što je za Obelixa stvarno ok.

Sasvim dobro mjesto za pojesti na koje bi se i vratio da probam i ostalu ponudu...
Antin gušt bio je i naš gušt... :)

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku alen_becirovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gušt gledali su i

Vodice, Šibensko-kninska županija
Šibenik, Šibensko-kninska županija

Gušt – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!