“Vrlo ugodan ambient”
Komentar o hotelu Restaurant Kavana Medulic

Restaurant Kavana Medulic
Rangiran na 9. mestu od 135 Restorani u Šibeniku
Kuhinje: mediteranska, Morska hrana, odresci, hrvatska
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Bili smo na večeru sa obitelji, i bilo nam je ugodno,ukusna hrana i ljubazni konobar Robert
Svakako preporucamo ovaj restoran u centru grada

Hvala korisniku Sightseer812659

Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Lokacija je šarmantna, hrana i osoblje odlični. Ukoliko se nađete u Šibeniku, svakako navratite, svidjeti će vam se.

Hvala korisniku Nikola123456789N
Komentar je napisan: 25. jun 2020.

Svakako se isplati posjetiti Kavanu Medulić. Osoblje napravi ugođaj kao da ste doma. Uvijek se iznova vracam!

Hvala korisniku Sis1308
Spalatus, Marketing objekta Restaurant Kavana Medulic, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jun 2020.

Hvala na odličnoj ocjeni, najvećom pohvalom smatramo kad nam se vraćaju stari gosti. Vidimo se uskoro!

Komentar je napisan: 19. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Došli smo u restoran po preporuci i uvjerili se u njegovu kvalitetu. Šarm trga u centru starog Šibenika, lagana muzika u pozadini, kvalitetna usluga i savršena hrana doprinijeli su iskustvu kojeg ćemo se rado sjećati.

Hvala korisniku Niki K

Hvala za odličan review, sviđa nam se kako ste opisali naš restoran. Uživajte u vašem odmoru u Šibeniku i slobodno se vratite!

Komentar je napisan: 19. jun 2020.

Večerali smo riblju juhu nakon toga riblju platu za dvije osobe .Sve to zalili sa dobrim bijelim vinom uz živu glazbu Jednostavno smo oduševljeni sa svim ponuđenim i sigurno se opet vraćamo

Hvala korisniku Ivica M

Ivice hvala za odličnu ocjenu, drago nam je da ste uživali u večeri. Čekamo vas sa ostalim specijalitetima koje morate probati!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Kavana Medulic gledali su i

Šibenik, Šibensko-kninska županija

Restaurant Kavana Medulic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!