“Sve pohvale”
Komentar o hotelu Sarajevski CEVAP Kod Dakca

Sarajevski CEVAP Kod Dakca
Rangiran na 52. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu

Cest sam gost, konstantan kvalitet hrane i dobra usluga. Ambijent veoma prijatan. Kiselo mleko obavezno uz cevape :).

Hvala korisniku Nkl777

Komentar je napisan: 17. jul 2020.

Jela sam u Sarajevu nekoliko puta, ovo je slično, dosta je dobro, ali zamerka je suva lepinja koja apsolutno ne pruža pravo zadovoljstvo kao kad je natopljena. Nekad služe kiselo mleko u plastici i desilo se da ćevapi ne budu dovoljno pečeni. Često dolazimo porodično, ove greške su se retko desile ali su se ipak desile(suva lepinja učestalije). Miris junetine je divan.

Hvala korisniku Artista1503
Komentar je napisan: 27. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolji sarajevski ćevap koji sam probala. Ipak porcija nije baš velika, mogli bi malo pojačati, takodje izbor pića i deserta je mali. Nemaju limunadu, pa ne piju svi na svetu samo koka kolu

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku boskovitomirovic
Komentar je napisan: 6. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Otišao na preporuku sa prijateljima i nisam se pokajao, ćevapi su odlični, dobra je usluga, mesto je čisto i uredno. Pojeli smo i veoma ukusne baklave!

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku srdjanns2016
Komentar je napisan: 27. avgust 2019.

Savrseni cevapi, ukusniji nego u samom Sarajevu, ali utisak kvari losa usluga i neljubazni konobari. I pored toga uvek se vracamo jer savrsenijih cevapa nema.

Hvala korisniku gastronomad86

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sarajevski CEVAP Kod Dakca gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Sarajevski CEVAP Kod Dakca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!