“Cubo”
Komentar o hotelu Cubo Concept Bar & Restaurant

Cubo Concept Bar & Restaurant
Rangiran na 17. mestu od 372 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Odusevljem osobljem, hrana je prelepa, uvek se vracamo na isto mesto sa uzivanjem. Sve preporuke

1  Hvala korisniku Djukadjuka

Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Vrhunska hrana, mesto za svaku preporuku, mesto za uzivanje u svakom smislu. Prelep ambijent

1  Hvala korisniku Jovanaurban
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Restoran u koji se vraćam iznova i iznova, i svaki put me iznenadi novitetima, kako u hrani tako i u programu. Hrana svakako drugačija od ostalih restorana - ukusno, sveže i savršeno uklopljeno slatko/slano/kiselo. Ambijent topao, pomalo mediteranski uz odličnu pratnju izvrsne muzike. Osoblje stručno, prijatno, i dobro "čita" goste. Čoko listiće nikako ne treba propustiti!! Najtoplija preporuka za ovaj restoran!

1  Hvala korisniku simsanivana
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Prezadovoljni smo uslugom i osobljem. Glavno jelo je bilo preukusno, ali je cokoladni kolac u kombinaciji sa mentom ostavio najbolji utisak.

1  Hvala korisniku ValentinaOc
Komentar je napisan: 11. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jako ljubazno osoblje, veoma prijatna atmosfera. Imali smo cast upoznati glavnog kuvara koji nam je preporucio odlicno jelo. Sve pohvale i definitivno se vidimo opet.

1  Hvala korisniku Natasa R

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cubo Concept Bar & Restaurant gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Cubo Concept Bar & Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!